Zamknij

Big Brother: Szczere wyznanie uczestnika. Mateusz opowiedział o uzależnieniu

Maciej Friedrich
30.09.2019 13:24
Big Brother: Szczere wyznanie uczestnika. Mateusz opowiedział o uzależnieniu
fot. screen: Youtube

2. edycja „Big Brothera” obfituje w emocjonujące wydarzenia. Mieszkańcy domu Wielkiego Brata dowiadują się o sobie coraz więcej. Na bardzo szczere wyznanie zdecydował się Mateusz Sławiński. Były sportowiec opowiedział o kontuzji, która zrujnowała jego sportową karierę i walce z uzależnieniem od narkotyków.

Big Brother” ponownie bawi i emocjonuje widzów TVN7. 2.edycja programu po jego powrocie do polskiej telewizji wzbudza nie mniej emocji niż poprzednia. Show przyzwyczaiło już do regularnych kontrowersji i skandali. Bohaterem jednego z nich był Mateusz Sławiński, który zerwał bluzkę z ciała koleżanki i był karnie nominowany. Choć 33-latek już na początku edycji wywołał skandal, część widzów docenia jego otwartość i szczerość. Popularny „Sławina” po raz kolejny podzielił się szczerą, osobistą opowieścią.

Big Brother: Mateusz „Sławina” szczerze o kontuzji i uzależnieniu

Mateusz Sławiński ma za sobą karierę sportową, zdobył między innymi tytuł Mistrza Polski w pływaniu. Miał nawet możliwość pojechania na Igrzyska Olimpijskie do Londynu. Niestety, dobrze zapowiadającego się sportowca wykluczyła kontuzja barku.

Ciągle mam z tym problem. Ciągle się odzywa. Czasem zakuje i znów ból przeszywa mi rękę – opowiedział w rozmowie z innym mieszkańcem domu, Łukaszem Stawickim.

Mateusz zdradził również, że kontuzja była dla niego ciosem nie tylko fizycznym. Sławiński nie potrafił poradzić sobie z załamaniem kariery sportowej, pocieszenia szukał w narkotykach.

Ja byłem uzależniony od kokainy, amfetaminy, od takich rzeczy, że już po skończeniu trenowania wychudłem. Znajomi widzieli, co się dzieje. Miałem depresję, nie wychodziłem z domu. Przestałem trenować i udawałem, że nic złego się nie dzieje. Jak znajomi jechali na Igrzyska Olimpijskie, było mi przykro – opowiedział szczerze.

Kto wie, może szczerość pozwoli zyskać „Sławinie” sympatię widzów i współmieszkańców.

Zagłosuj

Oglądasz "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF