Zamknij

Big Brother: Natalia Nienałtowska odpadła z programu

Sylwia Wamej
03.11.2019 20:56
Natalia Nienałtowska
fot. Instagram.com/ Big Brother

W "Big Brotherze" kolejna osoba opuściła program. W tym tygodniu do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowali byli Kamil Lemieszewski, Natalia Nienałtowska i Ewa Kępys. Widzowie zdecydowali, że z show pożegna się Natalia Nienałtowska.

Big Brother: Natalia Nienałtowska odpadła z programu

W "Big Brotherze" walka trwa w najlepsze. W tym tygodniu do opuszczenia programu nominowali byli Kamil, Natalia i Ewa. Widzowie zdecydowali, że program opuszcza Natalia Nienałtowska. Pod postem na Instagramie widzowie nie kryją rozczarowania. Sugerują też, że wyniki były ustawione.
"Ustawione.... Szkoda że tego Kamila nie da się już oglądać.. Dramat", "widać, że ustaiwione", "powinien wyjść Kamil, żenada" - pisali fani.

Big Brother: Kim jest Natalia Nienałtowska?

Natalia Nienałtowska to reprezentantka Polski na Mistrzostwach Europy Juniorów w pływaniu w 2012 roku. Na co dzień mieszka w Sydney, gdzie pracuje jako instruktor pływania, a w wolnych chwilach uprawia surfing. Marzy o byciu modelką lub prezenterką telewizyjną. Nieodłącznym elementem jej stylu życia jest codzienny trening oraz zdrowe odżywianie. Uwielbia podróżować i organizować wycieczki w ciekawe miejsca. Uważa, że jej najmocniejszą cechą jest wytrwałość w dążeniu do celu - czytamy na stronie "Big Brothera".

Zagłosuj

Oglądasz "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW