Zamknij

Big Brother: Natalia weszła do domu Wielkiego Brata. Doszło do konfrontacji z Kamilem

Judyta Wanicka
12.12.2019 16:21
Big Brother 2
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

Natalia Dawidowska ponownie w "Big Brotherze 2". Natan wpadł z wizytą do domu Wielkiego Brata, aby porozmawiać w cztery oczy z Kamilem. Naturalnie chodziło o związek z Ewą, która swego czasu romansowała jednocześnie z nią i z Kamilem. Natalia zamierza odbić Ewę Lemieszewskiemu?

Finał "Big Brothera 2" odbędzie się w przyszłą niedzielę, 15 grudnia. W domu Wielkiego Brata zostało troje uczestników: Martyna Lewandowska, Wiktor Stadniczenko i Kamil Lemieszewski. W tym tygodniu finalistów odwiedzili byli uczestnicy programu. Podczas zakrapianej imprezy doszło do niefortunnego zdarzenia, w którym Wiktor stracił zęba przez Łukasza Stawickiego. W gałkowskiej willi pojawiła się również kompletnie odmieniona Ewa Kępys. Stęskniony Kami nie posiadał się ze szczęścia. Ale miłosna sielanka nie trwała zbyt długo, bo nagle w domu zjawiła się główna rywalka Kamila - Natalia Dawidowska

Big Brother 2: Natalia pogodziła się z Kamilem 

W domu Wielkiego Brata doszło do konfrontacji Kamila i Natalii. Rozmowa naturalnie zeszła na temat Ewy i miłosnego trójkąta, który trwał między nimi przez kilka tygodni w domu Wielkiego Brata. W pewnym momencie Ewa opuścił program (i zakochanego w niej Kamila) dla Natalii. Jednak ich związek nie doszedł do skutku, ponieważ Natan miał dość manipulacji i chwiejnych emocji Ewy. Natalia w końcu miała okazję przekazać Kamilowi dobre wieści.

Nie wchodzą tutaj, żeby robić bałagan. Ja do siebie żadnego żalu i pretensji nie mam - zaznaczyła na wstępie Natalia. 

Skonfliktowani dotychczas uczestnicy podali sobie rękę na zgodę. Przyznali, że spięcia między nimi były głupie i niepotrzebnie dali się wmanewrować w zagrywki Wielkiego Brata. Natalia zapewniła Kamila, że nic już nie czuje do Ewy i nie będzie więcej stawała na drodze do jego szczęścia. 

Powiedziałam jej: "Ewa, ja życzę tobie i Kamilowi szczęścia” - wyznała Natalia. 

W "Big Brotherze" znowu rozkwitło uczucie między Kamilem i Ewą. Para ponownie wymieniała się czułościami i wyznawała sobie miłość. Wygląda na to, że marzenie Kamila własnie się spełniło. 

Zagłosuj

Kamil powinien ponownie zaufać Ewie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw