Zamknij

Big Brother: Nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata są aż cztery osoby

Sylwia Wamej
13.10.2019 22:01
Big Brother
fot. Beata Zawadzka/ East News

W "Big Brotherze" znów jest gorąco. Z programem pożegnał się Łukasz Stawicki. W tym tygodniu do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowane są aż cztery osoby: Kasia, Kamil, Sarah oraz Ania.

Big Brother: Nominowani są Kasia, Kamil, Sarah i Ania

W "Big Brotherze" poznaliśmy kolejne nominacje. Tym razem nominowanymi do odejścia z Domu Wielkiego Brata są aż cztery osoby: Kasia, Kamil, Sarah oraz Ania. Najwięcej głosów otrzymała Kasia. Aż pięciu uczestników chce, aby to właśnie ona odeszła z domu Wielkiego Brata. Mieszkańcy podkreślają, że Kasia często wspomina o tęsknocie za synem. Z kolei Kamil Lemieszewski już po raz kolejny otrzymał nominację od mieszkańców. Widać, że uczestnicy za nim nie przepadają.

Big Brother: Łukasz pożegnał się z programem

W niedzielnym odcinku "Big Brothera" na żywo z programem pożegnał się Łukasz Stawicki. Z zawodu magister inżynier budownictwa, prowadzi firmę budowlaną specjalizującą się w dekarstwie. Uprawia sporty walki i biega. Znajomi mówią, że to pełen sprzeczności twardziel o gołębim sercu. Typ mężczyzny, który w ciągu dnia chodzi na siłownię, a wieczorami czyta poezję. W tym tygodniu osobą, która dostała immunitet jest Mateusz.

Zagłosuj

Oglądasz "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW