Zamknij

Big Brother: Ola Balawender wyrzucona z domu Wielkiego Brata [WIDEO]

Maciej Friedrich
03.10.2019 15:20
Big Brother: Ola Balawender wyrzucona z domu Wielkiego Brata [WIDEO]
fot. TRICOLORS/East News

„Big Brother” to program rozrywkowy, jednak regulamin jasno określa, czego nie wolno uczestnikom. Boleśnie przekonała się o tym jedna z uczestniczek. Ola Balawender za rażące naruszenie regulaminu została karnie wyrzucona z domu Wielkiego Brata.

2. edycja „Big Brothera”, który powrócił na antenę po 11 latach przerwy, nie zawodzi fanów formatu. W programie nie brakuje barwnych osobowości, romansów, skandali oraz kontrowersyjnych sytuacji. Wielki Brat czuwa jednak nad przestrzeganiem zasad show. Dobitnie przekonała się o tym jedna z uczestniczek. Ola Balawender za swoje niefrasobliwe zachowanie została ukarana natychmiastowym wyrzuceniem z programu.

Big Brother: Ola Balawender karnie wyrzucona z programu

Stacja TVN poinformowała, że Ola Balawender w trybie natychmiastowym musiała opuścić dom Wielkiego Brata. Decyzja jest ostateczna i nieodwołalna. Uczestniczka w rażący sposób złamała regulamin programu. Mowa tu o zakazie rozmów o nominacjach i nominowanych, a tym bardziej namawianiu widzów do głosowania na konkretne osoby. Zdaniem Wielkiego Brata Ola próbowała wpłynąć na widzów, sugerując, na kogo powinni oddać głos. Wydaje się, że uczestniczka wspomniała o tym przez nierozwagę, jednak Wielki Brat był bezlitosny.

Ola Balawender będzie mogła wytłumaczyć się ze swojego zachowania. Już dziś, 3 października o godzinie 23.10, będzie gościem „Big Brother Nocą” w TVN7.

 Big Brother: religijna Ola Balawender przyznała się do związku z kobietą  

RadioZET.pl/MF