Zamknij

Big Brother: Oleh wejdzie na ring. Chłopak Magdy Wójcik będzie walczył w Fame MMA 5

Maciej Friedrich
30.09.2019 11:26
Big Brother: Oleh wejdzie na ring. Chłopak Magdy Wójcik będzie walczył w Fame MMA 5
fot. Piotr Molecki/East News

Oleh Riaszeńczew doskonale znany jest wielbicielom „Big Brothera” jako uczestnik 1. edycji. Prywatnie jest chłopakiem zwyciężczyni programu, Magdy Wójcik. Teraz będziemy mogli obejrzeć go w nowym wydaniu. Oleh będzie walczył na 5. gali Fame MMA. Kto będzie jego przeciwnikiem?

Oleh Riaszeńczew był jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników 1. edycji „Big Brothera” po powrocie programu na antenę. Widzowie zapamiętali go między innymi za sprawą romansu z Magdą Wójcik, która zwyciężyła w finale 1. edycji. Choć wiele osób twierdziło, że związek rozpoczęty w domu Wielkiego Brata nie przetrwa poza show, para zamieszkała razem. O Olehu nie było tak głośno, jak o Madzi, jednak już niedługo może się to zmienić. Potwierdzono, że Ukrainiec stoczy walkę podczas 5. gali Fame MMA.

 Fame MMA 5: BILETY. Ile kosztują, kiedy w sprzedaży i gdzie kupić? [CENA]

Big Brother: Oleh Riaszeńczew na gali Fame MMA 5. Z kim będzie walczył chłopak Magdy Wójcik?

26 października odbędzie się 5. gala Fame MMA. Impreza typu „freak fight”, na której w oktagonie walczą celebryci niekoniecznie mający za sobą doświadczenie w sportach walki, budzi duże zainteresowanie, choć często nazywana jest parodią sportu. Głośno było między innymi o pojedynku Esmeraldy Godlewskiej i Marty Linkiewicz. Podczas konferencji ogłoszono gwiazdy najbliższej gali. Potwierdzono między innymi, że walkę stoczy Oleh Riaszeńczew. Gwiazdor „Big Brothera” zmierzy się z Kamilem „Hassi” Hassanem, brązowym medalistą Mistrzostw Polski juniorów 2016 w karate. To trudny przeciwnik, ale Oleh nie jest kompletnym amatorem. Trenował między innymi boks i gimnastykę.

Wielokrotnie startując na zawodach karate, rywalizowałem z Ukraińcami. To mocni, charakterni zawodnicy, którzy dochodzili do finałów. Mam nadzieję, że to będzie bardzo ciekawa i sportowa walka – podsumował przeciwnika Hassana.

Podczas konferencji Oleha wspierali koledzy i koleżanki z domu Wielkiego Brata: Łukasz, Kasia i Justyna. Magda Wójcik nie pojawiła się, ale wpierała chłopaka za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zagłosuj

Zamierzasz oglądać Fame MMA 5?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF