Zamknij

Big Brother: Ostra kłótnia między Kamilem i Dawidem. O co poszło? [WIDEO]

Sylwia Wamej
03.10.2019 11:14
Kamil i Dawid
fot. Jakub Kamiński/ East News

W „Big Brotherze” iskrzy między dwójką uczestników - Kamilem i Dawidem. Ostatnio panowie nie pałają do siebie sympatią. O co poszło?

„Big Brother”: Konflikt między Dawidem i Kamilem

W „Big Brotherze”, jak i w życiu, nie brakuje dobrych momentów między uczestnikami, ale też konfliktów. Ten mają ze sobą Kamil i Dawid. Panowie nie przepadają za sobą i co rusz to podkreślają. Dawid Łojewski otwarcie mówi, że Kamil zachowuje się beznadziejnie, a jego komentarze są dziecinne. Kamil z kolei broni się, tłumacząc, że nie wie, o co chodzi w tym całym sporze. Dawid jest zły na Kamila od momentu jego wypowiedzi o inwalidach i nazwaniu bliźniaczek słoniem i wielorybem. 

„Big Brother”: Kto jest nominowany w tym tygodniu?

Dawid nie ukrywa, że nie podoba mu się zachowanie Kamila. „Zachowujesz się jak taka 12-letnia panienka”, „nie podam ci ręki. Zachowujesz się jak gnój”, „nie będę z tobą gadał, bo nie podoba mi się, jak się zachowujesz” – podkreślał Dawid.

W tym tygodniu do opuszczenia Domu Wielkiego Brata nominowani są Gosia i Kamil. To właśnie oni zebrali najwięcej głosów od uczestników. O tym, kto opuści dom Wielkiego Brata, przekonamy się już w niedzielę.

RadioZET.pl/SW