Zamknij

Big Brother: Prowadzący wsparli Agnieszkę Woźniak-Starak. Zdobyli się na piękny gest

Sylwia Wamej
16.09.2019 12:56
Prowadzący "Big Brothera"
fot. Jakub Kamiński/East News

„Big Brother 2” ruszył pełną parą. W pierwszym odcinku na żywo prowadzący: Gabi Drzewiecka, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer postanowili wesprzeć koleżankę z  programu – Agnieszkę Woźniak Starak, która w sierpniu tego roku straciła męża.

„Big Brother 2”: Prowadzący wsparli Agnieszkę Woźniak-Starak

„Big Brother 2” wystartował w ubiegły piątek. W drugiej odsłonie programu jako prowadząca zadebiutowała Gabi Drzewiecka, która zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak. W pierwszym odcinku na żywo prowadzący reality-show postanowili wesprzeć koleżankę, która przeżywa osobistą tragedię. Gabi Drzewiecka, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer zaprezentowali się na wizji ze wpiętymi w ubranie broszkami, które razem tworzyły napis AWS, czyli inicjały Agnieszki Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała poruszający wpis

Sama Agnieszka opublikowała po raz pierwszy od śmierci męża – Piotra Woźniaka-Staraka poruszający wpis, w którym podziękowała za wsparcie ekipie „Big Brothera”. Dodała też, że trzyma kciuki za nową prowadzącą – Gabi Drzewiecką.

Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! – napisała na Instagramie Agnieszka Woźniak-Starak.

Zagłosuj

Oglądasz "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW