Zamknij

Big Brother: Byliśmy w domu Wielkiego Brata. Tak mieszkają uczestnicy [WIDEO]

Maciej Friedrich
16.09.2019 14:31
Big Brother: Byliśmy w domu Wielkiego Brata. Tak mieszkają uczestnicy [WIDEO]
fot. RadioZET.pl

Po wakacjach możemy oglądać 2. sezon „Big Brothera”, reality-show powracającego na ekrany po 18 latach nieobecności. Reporterowi RadioZET.pl udało się odwiedzić owiany tajemnicą dom Wielkiego Brata. W jakich warunkach mieszkają uczestnicy programu?

Big Brother” po 18 latach powrócił na ekrany. Niezwykle popularne reality-show po raz pierwszy wyemitowane zostało w Polsce w 2001 roku. Po 18 latach ponownie możemy śledzić perypetie osób zamkniętych w odosobnieniu od świata i ich rozwijające się relacje. Nowa odsłona „Big Brothera” również cieszy się dużą popularnością, obecnie stacja TVN7 emituje 2. sezon formatu. Widzów interesują nie tylko uczestnicy, ale również sam owiany tajemnicą, naszpikowany kamerami dom Wielkiego Brata, w którym wspólnie funkcjonują. Reporterowi RadioZET.pl udało się go zwiedzić.

Big Brother 2 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych w 2. edycji?

Big Brother – jak wygląda dom Wielkiego Brata?

Jeszcze przed emisją pierwszego odcinka 2. sezonu „Big Brothera”, ekipie RadioZET.pl udało się odwiedzić dom Wielkiego Brata. Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda Pokój Zwierzeń „od kuchni” oraz czy kamery rzeczywiście towarzyszą uczestnikom w każdej sytuacji – obejrzyjcie nasze wideo.

Big Brother: Martyna Wojciechowska wraca do programu po 18 latach. Kiedy ją zobaczymy?

RadioZET.pl