Zamknij

Big Brother: dziewczyna Vasilisa zażenowana jego zachowaniem w show. "Wstyd na całą Polskę"

Judyta Wanicka
08.11.2019 17:31
Big Brother 2
fot. Instagram:@

Vasilis Tomazos z "Big Brothera straci dziewczynę przez udział w programie? Ukochana Vasilisa wyznała w "Big Brother Nocą", że jest zszokowana tym, jak podczas zakrapianej imprezy zachowywał się jej chłopak. Obiecywał, że mnie nie zrani. Wziął moje zdjęcie do programu. A tu jednak widać coś innego - wyznała smutno w rozmowie z Filipem Chajzerem. 

Vasilis Tomazos jest jednym z uczestników drugiej edycji reality show "Big Brother" w TVN 7. Grek od początku zachowuje się spokojnie i nie wybija się z tłumu. Domownicy jednak nie poczytują umiarkowanego charakteru za zaletę i od paru tygodni próbują wyeliminować Vasilisa z programu za brak charyzmy, niezdecydowanie i nijaką osobowość. Kilka dni temu Vasilis zirytował Wielkiego Brata za niewywiązywanie się z nałożonego na niego obowiązku i został karnie nominowany do opuszczenia programu. Ciemne chmury zbierają się także nad związkiem Greka. Dziewczyna Vasilisa wstydzi się jego zachowanie na ostatniej imprezie w domu Wielkiego Brata i przebąkuje o rozstaniu. 

Big Brother 2: Vasilis straci dziewczynę przez program?

W środowym wydaniu "Big Brother Nocą" wystąpiła dziewczyna Vasilisa Tomazosa - Klaudia. Prowadzący Filip Chajzer pokazał ukochanej uczestnika fragmenty ostatniej imprezy w domu Wielkiego Brata, które mogli oglądać tylko widzowie z wykupionym dostępem. W materiale pijany Vasilis tarza się po podłodze, obłapia Martynę podczas tańca, a na koniec wskakuje do niej pod kołdrę. Dziewczyna Vasilisa nie kryła zaskoczenia.

Trochę go tam ponosi. Nie jestem zadowolona do końca - mówiła. Aż się boję, co będzie dalej. Wstyd na całą Polskę - wyznała przejęta. 

Na sugestie Filipa Chajzera, że być może słabo poznała Vasilisa przed programem, przyznała:

My się znamy ponad rok dopiero, więc możliwe, że go trochę poznam w tym programie. Ja czegoś takiego nie widziałam.

Prowadzący naturalnie skierował rozmowę na temat ewentualnego rozstania. Okazało się, że Klaudia nie wyklucza zerwania z Vasilisem po programie. Wyznała, że Vasilis ma wytatuowane ich znaki zodiaku, lecz gdyby się rozeszli, nie musiałby niczego usuwać. W Grecji jej znak ma na szczęście wiele znaczeń - uspakajała Chajzera. Dziewczyna Vasilisa smutno podsumowała wybryki Vasilisa. Przyznała, że czuje się zawiedziona postawą chłopaka.

Jeśli człowiek potrafi zranić mnie i grać na moich emocjach po tak krótkim czasie znajomości, to będę widziała, co będzie w przyszłości. Za dwa, trzy lata po prostu może być gorzej - przewiduje Klaudia. Ustaliliśmy zasady przed jego wejściem do programu. Obiecywał, że mnie nie zrani, nawet wziął moje zdjęcie do programu. A tutaj widać jednak coś innego... - wyznała z żalem dziewczyna.

Klaudia przygotowała dla Vasilisa kartę z życzeniami z okazji jego 27. urodzin. Wyznała przy okazji, że na początku to ona miała wziąć udział w "Big Brotherze", lecz ostatecznie do programu poszedł Vasilis. 

RadioZET.pl/jw