Zamknij

Big Brother: Vasilis straci rodzinę przez show? Teść nie chce go już znać

Judyta Wanicka
12.11.2019 15:28
Big Brother 2: Vasilis Tomazos
fot. Beata Zawadzka/East News

Vasilis Tomazsos z „Big Brothera 2” może mieć problemy przez udział w reality show. Jego dziewczyna była wyraźnie zażenowana jego wybrykami w programie. Ojciec jego ukochanej wstydzi się, że Vasilis wziął udział w kontrowersyjnym show. Vasilis nie ma już teścia – wyznała ze smutkiem dziewczyna Greka.

Vasilis Tomazos odpadł z „Big Brothera” w ubiegłą niedzielę. Grek aż podskoczył z radości na wieść o tym, że wychodzi z domu Wielkiego Brata. Nie sądził jednak, że za murami willi czeka go niemiła niespodzianka. Dziewczyna Tomazosa nie kryje oburzenia jego zachowaniem w reality show i przebąkuje o rozstaniu, a przyszły teść nie chce go już znać.

Big Brother2: Vasilis Tomazos przyniósł wstyd rodzinie?

W środowym wydaniu „Big Brother Nocą” wystąpiła dziewczyna Vasilisa Tomazosa – Klaudia. Prowadzący Filip Chajzer pokazał ukochanej uczestnika pikantne fragmenty ostatniej imprezy w domu Wielkiego Brata. W materiale pijany Vasilis tarza się po podłodze, obłapia Martynę podczas tańca, a na koniec wskakuje do niej pod kołdrę. Dziewczyna Vasilisa nie kryła zaskoczenia.

Trochę go tam ponosi. Nie jestem zadowolona do końca. Aż się boję, co będzie dalej... Wstyd na całą Polskę – skomentowała Klaudia i zaczęła mówić o rozstaniu.

Więcej tutaj: Dziewczyna Vasilisa zażenowana jego zachowaniem w show. Rozstaną się?

Vasilis Tomazos z „Big Brothera” stracił teścia

W niedzielnym wydaniu „Big Brother – Areny” ukochana Vasilisa oznajmiła, że będzie musiała poważnie porozmawiać z chłopakiem. Nad Vasilisem zawisły ciemne chmury. Jego powrót do rzeczywistości może okazać się trudniejszy, niż sobie to wyobrażał. Okazuje się, że nie tylko Klaudia wstydzi się jego wybryku w programie. Dziewczyna wyznała, że jej tata nie mógł przeżyć udziału Vasilisa w kontrowersyjnym show. Po tym, co zobaczył w „Big Brotherze”, stracił do przyszłego zięcia resztki szacunku.

Tata oglądał, aczkolwiek przestał oglądać. Nie mógł na to patrzeć. Jak to widział, był zszokowany. Najbardziej było mu szkoda mnie, że ja to wszystko przechodzę, że ja to przeżywam – wyznała Klaudia. Wasyl stracił teścia – dodała. 

Dziewczyna, choć kipiała od emocji, postanowiła wstrzymać się z poważną rozmową do czasu, aż Vasilis okrzepnie z emocji po programie.

Byłaś ostra? – zapytał o pierwsze spotkanie pary Chajzer.

Nie, stwierdziłam, że po prostu to jego zderzenie z rzeczywistością będzie na tyle ostre, że nie można mu tego jeszcze dokładać. To na spokojnie trzeba. Nie ma sensu, żebym ja też krzyczała i się wyżywała – powiedziała ukochana Greka.

Vasilis nie jest jedynym uczestnikiem, który przez udział w „Big Brotherze” popsuł swoje relacje z bliskimi. Sarah Poznachowski żaliła się po programie, że mąż nie przyjechał po nią do studia i nikt z rodziny nie skontaktował się z nią po wyjściu z domu Wielkiego Brata.

Big Brother: Sarah ma kłopoty przez program. Rodzina nie chce z nią rozmawiać

Zagłosuj

Żałujesz, że Vasilis Tomazos odpadł z "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw