Zamknij

Big Brother: Vasilis wyrzucony z domu Wielkiego Brata. Co przeskrobał?

Judyta Wanicka
08.11.2019 15:53
Vasilis Tomazos
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

Vasilis Tomazos musiał opuścić dom Wielkiego Brata. Uczestnik nie wywiązał się z obowiązku pilnowania uczestników, by nie odbywali "turbodrzemek" i został ukarany wyjściem na zewnątrz. Kilka dni wcześniej Vaslis otrzymał karną nominację razem z Martyną i Mateuszem. 

W programie „Big Brother 2” trwa „tydzień Apokalipsy”. Wielki Brat zaostrzył zasady funkcjonowania w domu i zakazał uczestnikom odbywania „turbodrzemek” oraz wylegiwania się na kanapach w ciągu dnia. Rozleniwieni uczestnicy mieli problemy z zastosowaniem się do polecenia. Wielki Brat stracił cierpliwość do najbardziej niesubordynowanych domowników. Karne nominacje otrzymali: Mateusz Sławiński, Martyna Lewandowska i Vasilis Tomazos. Ten ostatni został wyznaczony do pilnowania domowników, by przestrzegali zasad "tygodnia Apokalipsy", lecz nie wywiązał się ze swojego zadania. Jeszcze przed niedzielnym głosowaniem Wielki Brat nakazał Vasilisowi opuścić dom. Ale tylko na chwilę. 

Big Brother: Vasilis musiał opuścić dom Wielkiego Brata

Po morderczym treningu przeprowadzonym w środę przez Przemysława Kardę, byłego uczestnika "Big Brothera", Wielki Brat przekazał Vasilisowi niemiły komunikat.

Wasyl, musisz opuścić dom - powiedział niewidzialny gospodarz.

W grupie zapanowała konsternacja. Vasilis nie został jednak wyeliminowany z programu, lecz musiał spędzić czas na zewnątrz willi. Pogodna nie sprzyjała siedzeniu na dworze. W ramach kary Grek musiał spędzić w chłodzie kilka godzin, bez jedzenia. Został również odwołany z funkcji lidera, a nowym szefem grupy została Ewa.

Vasili mógł tylko przyglądać się zza szyby, jak domownicy zajadają się fast foodami, które podarował im Wielki Brat. Dostał jednak szansę na odkupienie win, musiał tylko przydzielić sobie jakieś karne zadanie. Vasilis zdecydował się na całonocną wartę przy telefonie, przez który z domownikami kontaktowali się kosmici. W ten sposób udało mu się wrócić do domu. W niedzielę grozi mu jednak odpadnięcie z "Big Brothera", podobnie jak czterem innym domownikom.

Big Brother 2: kto jest nominowany 10 listopada?

W ostatnim odcinku „Big Brother - Arena” uczestnicy już tradycyjnie wytypowali osoby, które ich zdaniem powinny opuścić Dom Wielkiego Brata. Ponownie najbardziej irytującym domownikiem okazał się Kamil Lemieszewski. Ekscentryczny uczestnik wdał się w romans z Ewą Kepys, którą co chwilę obdarza namiętnymi pocałunkami i za chwilę podrywa dziewczyny. Ekipie najwyraźniej przestało się podobać takie skakanie z kwiatka na kwiatek, bo Ewa również została nominowana do odejścia. W poniedziałek do Kamila i Ewy dołączyli: Martyna, Vasilis i Mateusz. W sumie zagrożonych jest pięcioro uczestników.

RadioZET.pl/jw