Zamknij

Big Brother: Wielki Brat zrobił Malwinie niespodziankę. Wszyscy mieli łzy w oczach

Judyta Wanicka
05.12.2019 13:14
Big Brother 2: Malwina Ha
fot. screen bigbrother.tvn.pl

Malwina z „Big Brother 2” w końcu zobaczyła swoje dzieci. Córka i synek uczestniczki pojawili się na ekranie telewizora i specjalnie dla mamy zaśpiewali piosenkę. Malwina nie mogła powstrzymać łez. Reszta domowników również nie kryła wzruszenia.

„Big Brother 2” zbliża się do wielkiego finału. Malwina Ha przez moment zastanawiała się, czy nie opuścić w tym tygodniu programu. Wszystko przez dziewczynę Wiktora, Esther, która zafundowała jej emocjonalny rollercoaster. Poza tym Malwina nie ukrywa, że tęskni za dziećmi. Wielki Brat postanowił nieco osłodzić Malwinie życie po ostatnich wydarzeniach i przygotował dla niej niespodziankę. Wietnamka mogła w końcu zobaczyć swoje kilkuletnie pociechy, które zostały pod opieką rodziny. Widok córki i syna wywołał u niej silne emocje. Popłakali się także inni uczestnicy, którzy mieli okazję obserwować wszystko na ekranie.

Big Brother 2: dzieci Malwiny zaśpiewały dla niej piosenkę

Wielki Brat niespodziewanie zaprosił Malwinę do pokoju z telewizorem. Nagle na ekranie pojawiły się dzieci uczestniczki – Zuzia i Kubuś. Pociechy gwiazdy „Big Brothera” nie mogły zobaczyć się z mamą ani z nią porozmawiać, ale przygotowały dla niej życzenia oraz piosenkę.

Kochana mamo, trzymamy za ciebie kciuki. To specjalnie dla ciebie – powiedziała córka Malwiny i zaśpiewała.

Malwina nie mogła powstrzymać łez, słuchając słodkiego głosiku Zuzi. Po występie zastygła na moment na stole i pogrążyła się w płaczu.

Reszta uczestników mogła oglądać scenę w pokoju obok.

Ale słodkie, wow... Tydzień wzruszeń... – skomentował wyraźnie wzruszony Kamil. Sandra i Martyna również miały łzy w oczach. Uczestniczki zgodziły się oddać Wielkiemu Bratu ulubione kosmetyki do makijażu, by Malwina mogła obejrzeć wideo z dziećmi.

Coś pięknego zobaczyć swoje aniołki po takim czasie... Cała się trzęsę, serce mi bije – mówiła Wielkiemu Bratu poruszona Malwina.

Big Brother 2: Malwina Ha ma dwoje dzieci

Malwina Ha z „Big Brothera” jest mamą Zuzanny i Jakuba. Dzieci Malwiny mają po kilka lat. Uczestniczka wychowuje je ze swoim partnerem, z którym jednak – jak sama przyznaje – nie ma łatwych relacji. Zuzia i Kubuś odziedziczyły po mamie azjatycką urodę. Maluchy często pojawiają się na zdjęciach Malwiny zamieszczonych na Instagramie. Jak widać, noszą się równie modnie jak mama.

Malwina jest fotomodelką i fashionistką. Lubi bawić się stylizacjami. Przy okazji dba, by również córka i synek byli zawsze modnie ubrani.

RadioZET.pl/jw