Zamknij

Big Brother: Wiktor opowiedział o seksie w programie: "Robiliśmy to na sarenkę"

Sylwia Wamej
18.12.2019 19:37
Wiktor Stadniczenko
fot. Beata Zawadzka/East News

Wiktor Stadniczenko z "Big Brothera" zdradził w wywiadzie dla Pomponik.pl pikantne szczegóły ze swojego życia seksualnego. Były uczestnik uprawiał seks w programie ze swoją dziewczyną - Ester. "Robiliśmy to na sarenkę" - opowiadał.

Big Brother: Wiktor opowiedział o seksie w programie

Wiktor Stadniczenko w "Big Brotherze" dotarł aż do finału. W programie miał powodzenie wśród pań, jednak dla niego najważniejsza jest dziewczyna - Ester. Partnerka Wiktora odwiedziła go nawet w Domu Wielkiego Brata.

Jak zdradził były uczestnik "Big Brothera" kamery nie przeszkadzały im w uprawianiu seksu. W rozmowie z serwisem Pomponik.pl Wiktor zdradził, że baraszkował ze swoją dziewczyną w sekretnym pokoju. Jak podkreślił, nie bał się kamer i tego, że zostanie źle osądzony.

"Na początku było delikatne spięcie i zawstydzenie, ale później na całego. Nie bałem się, że będę drugą 'Frytką'. Nie miałem nawet takich myśli. Jeśli Ester by jeszcze raz tam przyleciała, to powtórzyłbym to. Tak naprawdę to nie wyszalałem się tam za bardzo. Trzeba było pod kołdrą, więc nie miałem 100 proc. satysfakcji. Myślę, że Ester też nie. My jesteśmy jak dwa dziki. A tu tutaj trzeba było na sarenkę" - powiedział Wiktor. 

Wiktor Stadniczenko: Kim jest uczestnik "Big Brothera"?

Wiktor Stadniczenko ma 28 lat i pochodzi z Wodnicy. Jest modelem, a z wykształcenia grafikiem-plastykiem. Dzięki modelingowi zwiedził wiele różnych zakątków na świecie. Podróżował po m.in. Chinach i Indiach, Tam znalazł prawdziwą miłość. Jak podkreśla, ma na siebie wiele pomysłów i ciągle żyje na walizkach.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Pomponik.pl/SW