Zamknij

Big Brother: prawda o związku Wiktora i Esther wyszła na jaw. Fani drwią: „To farsa”

Judyta Wanicka
04.12.2019 11:44
Big Brother 2: Wiktor i Esther
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

Wiktor Stadniczenko z „Big Brother 2” żyje z Esther na odległość i nie widział jej ponad pół roku? Widzowie drwią, że miłość finalisty „Big Brothera” i jego azjatyckiej dziewczyny to fikcja. Nic dziwnego, że klei się do Malwiny – piszą internauci na Instagramie.

„Big Brother 2” zaskakuje kilka dni przed finałem. W ubiegły weekend do domu Wielkiego Brata weszła dziewczyna Wiktora Stadniczenki – Esther. Ukochana finalisty przyjechała do Polski z Azji, skąd pochodzi. Gdy Wiktor zobaczył ukochaną, nieco się zmieszał, tak jakby przeczuwał, co się święci. Istotnie, uczestnika nie ominął temat relacji z Malwiną Ha, które od pewnego czasu są bardziej niż przyjacielskie. Esther chciała zerwać z Wiktorem, nie mogąc mu wybaczyć tego, że spał w jednym łóżku z Malwiną i okazywał koleżance więcej czułości niż jej. Inne światło na zachowanie Wiktora rzuciła rozmowa z Esther w „Big Brother Nocą”. Widzowie coraz mniej dziwią się Wiktorowi, że szukał bliskości innej kobiety, tkwiąc w takim układzie jak z Azjatką.

Seks w "Big Brother 2"? W sekretnym pokoju doszło do gorącego zbliżenia

Big Brother: Wiktor i Esther są w związku na odległość?

Po wywiadzie z Esther w nocnym wydaniu „Big Brothera” pojawiło się sporo krytycznych komentarzy na temat związku Wiktora i jego azjatyckiej dziewczyny. Wiktor i Esther są ze sobą dwa lata, lecz przez osiem miesięcy się nie widzieli. Fani uznali, że trudno w tej sytuacji mówić o poważnym związku, a tym bardziej o wierności.

Przecież ten związek to farsa. Ona w Azji, on w Polsce, nie widzieli się 8 miesięcy a on sam mówił że jeździ tam tylko na zimę. W sumie 2 lata razem.... Sorry ale co to za związek? Już widzę jak dochowują sobie tyle czasu wierności...

Wielkie halo o wielki związek. Nie widzieli się od 8 miesięcy a są ze sobą ponad dwa lata. Sam Wiktor mówi, że do Azji jeździ w zimowe miesiące a na wiosnę wraca do Polski. Wirtualny związek przez komunikator.

Co to za związek przez Internet. Nie widzieli się 8 miesięcy przed wejściem Wiktora do BB. Młody facet i żyje w celibacie...

Nie dziwie się że Wiktor kleił się do Malwiny. Przecież to nie jest związek z tą Esther. Praktycznie obcy sobie ludzie. To jakich czułości ona oczekiwała po takim czasie? On też potrzebował bliskości więc związał się z Malwiną. Pewnie też jest to ten sam typ urody co mu się podoba.

Big Brother: Malwina chce opuścić program. Ma dość dziewczyny Wiktora?

RadioZET.pl/jw