Zamknij

Big Brother: trzy osoby karnie nominowane do opuszczenia programu

Judyta Wanicka
05.11.2019 12:36
Big Brother
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

Trzy karne nominacje w „Big Brotherze”. Aż trzech uczestników reality show zostało nominowanych do opuszczenia programu. W poniedziałek Wielki Brat postanowił ukarać Martynę, Vasilisa i Mateusza za złamanie zasad „tygodnia Apokalipsy”. Wiadomo, co przeskrobali.

W programie „Big Brother 2” trwa „tydzień Apokalipsy”. Wielki Brat postanowił wystawić charaktery uczestników na próbę i zaostrzył zasady funkcjonowania w domu. Na dobry początek uczestnicy otrzymali zakaz odbywania „turbodrzemek” oraz spania i wylegiwania się na kanapach w ciągu dnia. Kilku osobom nie było łatwo zrezygnować z codziennego rytuału leżenia pod kocem. Wielki Brat przymykał na to oko, ale w poniedziałek stracił cierpliwość do najbardziej niesubordynowanych domowników. Aż trzy osoby otrzymały karne nominacje.

Big Brother 2: karne nominacja dla Mateusza, Vasilisa i Martyny

Nowe reguły w „Big Brotherze” okazały się sporym wyzwaniem domowników. Po raz kolejny niepewny swojej przyszłości może być Mateusz Stawiński, który został ukarany za niesubordynację i nieprzestrzeganie zadań wyznaczonych przez Wielkiego Brata. Uczestnik, który niedawno masturbował się pod kołdrą w obecności Ani, nie tylko kładł się, gdy tylko miał na to ochotę, ale również namawiał do tego samego innych domowników.

Karną nominację otrzymał również Vasilis Tomazos. Grek, któremu od dłuższego czasu zbiera się za brak inicjatywy i własnego zdania, po raz kolejny udowodnił, że brakuje mu charyzmy. To właśnie on miał pilnować, by uczestnicy nie urządzali „turbodrzemek”. Jednak nikt go nie chciał słuchać. Wielki Brat uznał, że uczestnik nie sprostał zadaniu i musi dołączyć do grupy zagrożonych.

Uwadze Wielkiego Brata nie uszło zuchwałe zachowanie Martyny Lewandowskiej. Uczestniczka została ukarana za podważanie autorytetu Wielkiego Brata.

Big Brother 2: kto jest nominowany 10 listopada?

W ostatnim odcinku „Big Brother - Arena” uczestnicy już tradycyjnie wytypowali osoby, które ich zdaniem powinny opuścić Dom Wielkiego Brata. Ponownie najbardziej irytującym domownikiem okazał się Kamil Lemieszewski. Ekscentryczny uczestnik wdał się w romans z Ewą Kepys, którą co chwilę obdarza namiętnymi pocałunkami i za chwilę podrywa dziewczyny. Ekipie najwyraźniej przestało się podobać takie skakanie z kwiatka na kwiatek, bo Ewa również została nominowana do odejścia. W poniedziałek do Kamila i Ewy dołączyli: Martyna, Vasilis i Mateusz. W sumie zagrożonych jest pięcioro uczestników.

RadioZET.pl/jw