Zamknij

Big Brother: Kontrowersyjna uczestniczka programu została sołtysem [FOTO]

Maciej Friedrich
25.11.2019 13:21
Big Brother: Kontrowersyjna uczestniczka programu została sołtysem [FOTO]
fot. TRICOLORS/East News

Jedną z najbarwniejszych uczestniczek 1. edycji „Big Brothera” po powrocie programu na ekrany była Magda Zając. Kontrowersyjna 27-latka właśnie pochwaliła się swoim sukcesem. Została sołtysem w jednej z lubelskich wsi.

Big Brother” po powrocie na ekrany nie przestaje szokować, zaskakiwać i prezentować widzom barwnych uczestników. Przy okazji nie obywa się bez skandali jak na przykład molestowanie seksualne koleżanki przez Mateusza.

Pomijając jednak skrajne sytuacje, fani zapamiętują charakterystycznych mieszkańców domu Wielkiego Brata nawet wtedy, gdy dawno już pożegnali się z programem. Tak jest między innymi w przypadku Magdy Zając, rezolutnej rolniczki, która wprowadziła do show sporo kontrowersji. Mówiło się o jej romansie z Igorem Jakubowskim, części widzów nie podobało się także, że otwarcie przyznaje się do zamiłowania do polowań. Wiele osób zastanawiało się, czym zajęła się Magda po opuszczeniu programu. Okazuje się, że Zając pełni obecnie funkcję sołtysa.

Big Brother: Magda Zając została sołtysem. Sukces uczestniczki programu

Jak informuje „Super Tydzień Chełmski”, Magda Zając została sołtysem wsi Roztoka w gminie Żmudź na Lubelszczyźnie. W wyborach była uczestniczka „Big Brothera” uzyskała 19 na 40 oddanych głosów i pokonała dwie inne kandydatki, w tym żonę byłego sołtysa. Według lokalnych mediów poprzednik Magdy miał trafić do aresztu z zarzutem brutalnego pobicia po awanturze, jaka miała miejsce na zawodach strażackich.

Magda Zając pracuje w wydziale promocji Starostwa Powiatowego w Chełmie. Pasję do działalności samorządowej najwyraźniej odziedziczyła po ojcu, który jest wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Chełmskiego z ramienia PSL.

Zagłosuj

Pamiętasz Magdę z "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/