Zamknij

Big Brother wraca do TVN! Najnowsze informacje o reality show

Redakcja
22.11.2018 12:20
Big Brother
fot. TRICOLORS/East News

Powrót „Big Brothera” to obok nowych odcinków kultowego serialu „Przystanek Alaska” jedna z większych telewizyjnych sensacji ostatnich dni. Pierwsza edycja reality show emitowana była w 2001 roku i śledziły ją miliony widzów. Jak będzie tym razem?

Pierwsza edycja „Big Brothera” w TVN była prawdziwym hitem. Było to pierwsze reality show emitowane przez polską telewizję. Program ten dla wielu osób jest symbolem pewnego przełomu i zmiany, jaka nastąpiła w polskojęzycznych, komercyjnych stacjach. Żadna z kolejnych edycji show nie była tak popularna, a uczestnicy tak dobrze zapamiętani, jak właśnie ci z pionierskiej serii programu. Czy wielki powrót „Big Brothera” do TVN okaże się hitem na miarę pierwszego sezonu? O tym przekonamy się już wkrótce.

„Big Brother” znów w TVN

Kiedy „Big Brother 6”? Data premiery nie jest znana, jednak prawdopodobnie program ruszy już wiosną i emitowany będzie nie na głównym kanale TVN, tylko w TVN7. Wiadomo na pewno, że producentem show będzie, tak jak pięciu poprzednich edycji, Endemol Shine Polska.

Ci, którzy śledzili przed laty „Big Brothera”, z pewnością zastanawiają się, kogo zobaczymy w roli prowadzącego program. Przypomnijmy, że początkowo byli to Martyna Wojciechowska i Grzegorz Miecugow. Ten drugi niestety już nie żyje, a sama Martyna Wojciechowska raczej rzadko dobrze wspomina pracę przy reality show.

Wojciechowska, zanim pojawiła się w „Big Brotherze”, prowadziła program „Automaniak” w TVN. Dzięki „BB” zyskała olbrzymią popularność, a nawet pojawiła się na okładkach magazynów „Playboy” i „CKM”. Dziś tamtych sesji żałuje. Tym bardziej z niecierpliwością czekamy na nowe informacje o powrocie programu do telewizji.

RadioZET.pl/SA