Zamknij

Big Brother. Są już pierwsze nominacje. TVN jeszcze tego nie pokazał

Łukasz Sawala
20.03.2019 00:01
Natalia Wróbel
fot. Piotr Molecki/East News

Dość niespodziewanie we wtorkowy wieczór odbyły się pierwsze nominacje uczestników do odpadnięcia z nowej edycji Big Brothera. Sprawę - przypadkowo? - nagłośniła współprowadząca pasmo Big Brother Nocą Małgorzata Ohme.

Zagłosuj

Oglądasz Big Brothera?

Liczba głosów:

O tym, kto dokładnie opuści dom Wielkiego Brata dowiemy się oficjalnie dopiero w środę wieczorem - do tej pory stacja TVN 7, która nadaje tę edycję BB, nie pokazała ani samego momentu nominacji, ani nie zdradziła, którzy uczestnicy mogą już obawiać się niedzielnego głosowania widzów.

Czujni internauci wychwycili jednak na player.pl (to tam można oglądać program Big Brother na żywo), że zagrożonych odpadnięciem z show jest dwoje uczestników: Maciej oraz Natalia.

Maciej to uczestnik, który już raz był bliski odejścia (ostatecznie dom opuściła jednak Agnieszka), a Natalia to kandydatka na gwiazdę tej edycji Big Brothera. Zasłynęła już m.in. swoim stwierdzenie o chęci zostania celebrytką.

Jeśli jeszcze nie kojarzycie wszystkich mieszkańców domu Wielkiego Brata, to zobaczcie naszą listę uczestników Big Brothera.

Radio ZET/ŁS