Zamknij

Big Brother 2019: Wielki Brat okłamał uczestników. Oburzeni widzowie: "To ustawka"

Maciej Friedrich
03.06.2019 10:00
Big Brother 2019: Wielki Brat okłamał uczestników. Oburzeni widzowie: "To ustawka"
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

W niedzielę 2 czerwca w "Big Brotherze" po raz kolejny jeden z uczestników pożegnał się z programem. Do domu pojechała Iza Mączka. Jednak kłamstwo Wielkiego Brata co do wyniku głosowania spotkało się z ostrą krytyką. Internauci po raz kolejny wyrazili opinie, że program jest ustawiony. Co się stało?

"Big Brother" 2019 powoli zbliża się do finiszu. Finałowy odcinek programu zapowiedziany został na 16 czerwca. Tymczasem w niedzielę 2 czerwca po raz kolejny dowiedzieliśmy się, kto musiał pożegnać się z dalszą rywalizacją oraz które osoby zostały nominowane do opuszczenia show. Tym razem dom Wielkiego Brata opuściła Izabela Mączka, która spędziła w nim 11 tygodni. Nie od razu jednak dowiedzieliśmy się prawdy, Wielki Brat zdecydował się celowo oszukać uczestników.

Najpierw pojawiła się informacja, że głosami widzów z programem pożegnał się Łukasz Darłak. Przypomnijmy, że już raz został usunięty z show, jednak decyzją producentów powrócił. Kiedy mieszkańcy domu i telewidzowie byli pewni, że został wyrzucony po raz drugi, Wielki Brat zaskoczył wszystkich.

Big Brother 2019: Wielki Brat oszukał uczestników i widzów?

- Łukasz, musiałeś oszukiwać i kłamać. Teraz Wielki Brat zrobił to samo. Osobą, która decyzją widzów naprawdę opuści dom Wielkiego Brata, będzie Iza! - powiedział głos.

Rzeczywiście, w zeszłym tygodniu Łukasz miał za zadanie kłamać, by zdetronizować wodza plemienia. Miało to związek ze zorganizowanym w domu tygodniem prasłowiańskim. Widzowie jednak również poczuli się oszukani. Po raz kolejny w sieci pojawiły się opinie, że program jest ustawiony, a producenci zdecydowali się na kolejny chwyt, by chronić Łukasza. Darłak uznawany jest bowiem za faworyta.

- Oszukujecie ludzi z wynikami głosowania... Ustawka jak nic!

- Nie byłam fanką Izy, ale jestem zniesmaczona „psikusem” z jakim wyszła. Mega nie na miejscu bratku.

- Bardzo dziwna różnica głosów, ustawione to bardzo ... żenada - czytamy w mediach społecznościowych.

Łukasz jest zagrożony również w tym tygodniu. Widzowie ponownie mają szansę na usunięcie go z "Big Brothera".

ZOBACZ: Big Brother 2019 - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [2.06]

Zagłosuj

Co sądzisz o "psikusie" Wielkiego Brata?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF