Zamknij

Billie Eilish bohaterką filmu dokumentalnego. Zobacz zwiastun „The World’s A Little Blurry“

29.09.2020 13:16
Billie Eilish, Brit Awards, film dokumentalny
fot. TOLGA AKMEN/AFP/East News

Billie Eilish stanie się bohaterką filmu dokumentalnego, poświęconego swojej drodze do wielkiej, międzynarodowej kariery. Co już wiemy o obrazie „Billie Eilish: The World’s A Little Blurry”? Kto stanie za kamerą? Kiedy odbędzie się premiera?

Billie Eilish to 18-letnia wokalistka, która szturmem zawojowała świat muzyki. Jej debiutancki krążek „Where We Fall Asleep, Where Do We Go?” został uhonorowany pięcioma najważniejszymi nagrodami Grammy, a singiel „bad guy” nie schodził ze światowych list przebojów przez kilka miesięcy. Teraz, dzięki filmowi dokumentalnemu poznamy drogę do sławy amerykańskiej wokalistki.

„Billie Eilish” stanie się bohaterką filmu dokumentalnego „Billie Eilish: The World’s A Little Blurry”, w którym reżyser przyjrzy się zwykłemu życiu wokalistki oraz jej pracy nad albumem, który niemal z dnia na dzień rozsławił jej nazwisko na całym świecie.

Reżyserem filmu jest R.J Cutler – człowiek odpowiedzialny za takie produkcje filmowe, jak „The World According to Dick Cheney”, czy „The September Issue”. Twórca filmowy, skupiony zatem na tematach politycznych, postanowił tym razem przyjrzeć się życiu i drodze do sławy młodej amerykańskiej wokalistki, która od lat próbuje swoich sił w biznesie muzycznym, a która w 2019 rozpoczęła swoją drogę na same szczyty list przebojów.

Zobacz także

„Billie Eilish: The World’s A Little Blurry” – zwiastun

W mediach społecznościowych artystki pojawił się właśnie pierwszy zwiastun filmu dokumentalnego. Materiał prezentuje się następująco:

„Billie Eilish: The World’s A Little Blurry” – kiedy premiera?

Premiera filmu zapowiedziana jest na luty 2021 roku, również w Polsce. Film trafi bowiem do oferty platformy streamingowej Apple TV+. Produkcja ma trafić także do wybranych kin. Na pewno na terenie USA, ale kto wie - może doczekamy się go też w polskich salach?

Zobacz także

Czytaj także:  HBO i HBO GO na październik 2020. Lista premier filmów i seriali na platformie.