Zamknij

Dwayne Johnson jako Black Adam na pierwszych zdjęciach z nowego filmu DC

08.12.2021 08:48
Dwayne Johnson
fot. Invision/Invision/East News

Jak Dwyane Johnson będzie prezentował się w kostiumie Blacka Adama? W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z filmu na podstawie komiksów DC.

Dwyane "The Rock" Johnson niebawem zadebiutuje jako Black Adam - jeden z klasycznych antagonistów innego herosa DC - Shazama. W internecie pojawiły się nowe materiały prezentujące kostium postaci, w którą wcieli się słynny amerykański gwiazdor.

"Black Adam": Dwyane Johnson w kostiumie przeciwnika Shazama

Produkcje superbohaterskie to nie tylko filmy Marvela. Chociaż produkcje na podstawie komiksów DC miały ostatnimi czasy małą przerwę, w kolejce do premiery ustawiono już kilka tytułów, na które czekają fani świata bronionego przez Batmana i Supermana.

Jednym z nich jest spin-off serii "Shazam!", skupiający się na postaci Black Adama. O tym, że Johnson wciela się w antagonistę, wiadomo już od wielu miesięcy, zresztą sam aktor prezentował już fragmenty kostiumu swojej postaci. Magazyn "Total Film", który preprowadził z Johnsonem rozmowę na temat nowej roli, zamieścił na Twitterze zdjęcia, przedstawiające gwiazdora w pełnym stroju Black Adama.

"W Black Adamie zawsze było coś wyjątkowego" –  w nowym numerze rozmawiamy z The Rockiem o filmie "Black Adam".
Możecie obejrzeć trzy niepublikowane wcześniej nowe zdjęcia z planu nadchodzącego filmu DC.

Johnson trafił też na okładkę nowego wydania "Total Film", w którym znajduje się wywiad z odtwórcą Black Adama.

Total Film/materiały prasowe
fot. Total Film/materiały prasowe

Aktor skomentował w nim swoją nową rolę.

Nie było nigdy oficjalnego castingu. To od początku były rozmowy z szefami wytwórni. Ale zawsze było coś wyjątkowego, innego w Black Adamie. Był złoczyńcą, antybohaterem, w zależności od twojej interpretacji tego, czym jest złoczyńca. Podobał mi się pomysł, że jego ból i wściekłość pochodzą ze straty i są napędzane przez ucisk. I w pewnym momencie odmówił dalszego tłamszenia. Jeśli skrzywdzisz go, jego rodzinie lub osoby z jego otoczenia, umrzesz. Kropka. To jest bardzo proste.

Black Adam to postać z pogranicza bohatera i złoczyńcy. Z tego powodu wielu fanów czeka na film, mając nadzieję, że zobaczą mroczną i brutalną produkcję, która całymi garściami czerpie z komiksów DC, w których dominuje taki klimat.

"Black Adam": kiedy premiera filmu DC?

Reżyserem produkcji został Jaume Collet-Serra. Za scenariusz odpowiadają Adam Sztykiel, Rory Haines i Sohrab Noshirvani. Oprócz Johnsona w filmie "Black Adam" wystąpili Noah Centineo, Aldis Hodge, Sarah Shahi, Quintessa Swindell i Pierce Brosnan. Produkcja trafi do kin 29 lipca 2022 roku.

RadioZET.pl/Total Film/Twitter