Zamknij

"Black Widow": Gwiazdor "Opowieści podręcznej" przerwał milczenie na temat swojej roli

28.05.2021 12:29
Opowieść podręcznej - O.T. Fagbenle - kadr z serialu
fot. Everett Collection/East News

W filmie Marvela "Black Widow" wystąpił O.T. Fagbenle. Aktor znany z serialu "Opowieść podręcznej" w końcu opowiedział coś więcej o swojej tajemniczej postaci.

W nadchodzącym filmie Marvela "Black Widow" występuje O.T. Fagbenle. Do tej pory nie wiadomo do końca, w kogo wcieli się aktor znany z serialu "Opowieść podręcznej". Gwiazdor hitu Hulu postanowił jednak powiedzieć coś więcej na o bohaterze, którego zagrał.

"Black Widow" - O.T. Fagbenle o swojej roli w filmie Marvela

Solowa opowieść o członkini Avengers miała trafić do kin w pierwszej połowie 2020 roku. Z powodu pandemii koronawirusa premiera filmu została jednak opóźniona o ponad rok. Przez cały ten czas twórcom udało się zachować w sekrecie kogo w "Black Widow" zagrał O.T. Fagbenle. Znane jest tylko imię postaci - Mason, ale nie mówi ono kompletnie nic miłośnikom komiksów Marvela.

Aktor w rozmowie z The Playlist postanowił jednak uchylić rąbka tajemnicy na temat swojego bohatera. Okazuje się, że pierwotne podejrzenia fanów mijają się z prawdą na temat Masona.

Gram postać o imieniu Mason. Właściwie to naprawdę fajne, ponieważ to postacie tak jak Q w Jamesie Bondzie, albo Alfred w Batmanie. Pod pewnymi względami myślę, że Mason jest taką osobą, która pomaga ułatwiać misje Black Widow z całym fajnym g***em, którego ona potrzebuje. Ale robi to zupełnie inaczej niż Q i Alfred, bo jest między nimi pewien rodzaj energii, którą wychwytujesz. (...) Waham się, czy nie powiedzieć, że jest trochę zabawny. To całkiem zabawna postać, chociaż możesz odnieść wrażenie, że ma ciemną stronę. Ale cóż, nie mogę powiedzieć zbyt wiele.

Z opisu Fagbenle'a wynika więc, że Mason będzie pomocnikiem Black Widow, który zaopatruje ją w sprzęt niezbędny do wykonania misji i w ostateczności ratuje bohaterkę z kłopotów. Zastanawiające jest jednak to, że aktora jest tak mało w zapowiedziach filmu, a jego postać otrzymała własny plakat promocyjny. Być może odegra większą rolę, niż się wszyscy spodziewamy.

"Black Widow" - kiedy premiera?

Długo wyczekiwany film Marvel Studios trafi do kin i na platformę streamingową Disney+ już 9 lipca 2021 roku. Za reżyserię "Black Widow" odpowiada Cate Shortland. W roli tytułowej powróci Scarlet Johnasson. W produkcji wystąpili również Florence Pugh, David Harbour oraz Rachel Weisz.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/The Playlist