Zamknij

"Black Widow" - Yelena Belova w akcji w pierwszej scenie z nadchodzącego filmu Marvela

17.05.2021 08:15
 Black Widow - Scarlett Johansson, Florence Pugh - kadr z filmu Marvela
fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

Marvel zaprezentował fragment swojego najnowszego filmu - "Black Widow". Yelena Belova prezentuje w nim swoje zabójcze umiejętności i udowadnia, że będzie idealną następczynią Natashy Romanoff. 

Marvel Studios postanowiło podzielić się z widzami jedną ze scen z nadchodzącej produkcji "Black Widow". We fragmencie pościgu możemy zobaczyć, że Yelena Belova nie ustępuje w wyszkoleniu Natashy Romanoff.

"Black Widow" - scena z filmu Marvela

Już niedługo do kin trafi w końcu opóźniony o ponad rok film Marvela pod tytułem "Black Widow". Będzie to pierwsza solowa produkcja opowiadająca o członkini grupy Avengers - Natashy Romanoff, w którą po raz ostatni wcieli się prawdopodobnie Scarlett Johnasson. W filmie poznamy też nowe postacie, między innymi Yelenę Belovą, która może zastąpić oryginalną Black Widow w kolejnych tytułach MCU.

W związku ze zbliżającą się premierą "Black Widow", w sieci pojawiła się jedna ze scen. Przedstawia szaleńczy pościg ulicami Budapesztu. Natasha i Yelena są ścigane przez jedną z agentek szkolonych w tym samym tajny programie, co one - Red Room.

We fragmencie filmu widzimy, że nowa Black Widow doskonale radzi sobie w trudnych momentach, a nawet robi to lepiej niż Natasha. W spektakularny sposób rozprawia się ze ścigającą je na motocyklu agentką. Chociaż "Black Widow" jest solowym filmem o jednej z członkiń Avengers, nie wyruszy ona na swoją misję sama. Pomogą jej w tym członkowie dawnej "rodziny" - Yelena, Red Guardian i Melina. Zadanie będzie niezwykle trudne, bo na drodze Black Widow stanie tajemniczy Taskmaster.

"Black Widow" - kiedy premiera?

Nadchodząca produkcja będzie pierwszym filmem z Czwartej Fazy kinowego uniwersum Marvela. Z powodu pandemii koronawirusa ten rozdział historii został otwarty przez dwa pierwsze seriale Marvel Studios - "WandaVision" oraz "The Falcon and the Winter Soldier". Za reżyserię "Black Widow" odpowiada Cate Shortland. Oprócz Johnasson w produkcji wystąpili Florence Pugh, David Harbour, O-T Fagbenle oraz Rachel Weisz. Premiera odbędzie się jednocześnie w kinach i na platformie Disney+ już 9 lipca 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/YouTube