Zamknij

Blanka Lipińska zapowiada kontynuację "365 dni". Co już wiadomo?

04.09.2020 11:04
Blanka Lipińska
fot. Piotr Molecki/East News

Blanka Lipińska jest autorką bestsellerowych erotyków. Na podstawie pierwszej książki powstał film, w planach są kolejne. Celebrytka zdradziła kilka szczegółów.

Blanka Lipińska zapowiada kontynuację "365 dni". To jedna z najbardziej kontrowersyjnych polskich produkcji. Film, tuż po tym, jak trafił na Netflixa, stał się hitem w wielu krajach na świecie. Znalazło się też wielu przeciwników, dlatego powstała specjalna petycja, w której proszono Netflixa o usunięcie "365 dni" z platformy. Głównym zarzutem była gloryfikacja przemocy w związku i promowanie niezdrowych relacji. Niewzruszona Lipińska zapowiada: "wracamy". Co już wiadomo?

Zobacz także: 365 dni, 2. część - OBSADA: kto zagra w filmie "Ten dzień" Blanki Lipińskiej? [AKTORZY] 

Blanka Lipińska o kontynuacji "365 dni"

Film "365 dni" ukazał się w kinach w lutym 2020 roku. Jeszcze przed zamknięciem kin film obejrzało ponad 1,6 mln osób, z czego pół miliona w premierowy weekend. Lipińska coraz częściej wypowiada się na temat kontynuacji produkcji z Anną Marią Sieklucką i Michelem Morronem. W rozmowie z "Glamour" celebrytka zdradziła, że rozpoczęcie pierwszych prac na planie jest wstępnie zapowiedziane na 2021 rok, film miałby trafić do kin w 2022 roku.

Blanka Lipińska zapowiada "Ten dzień"

O czym opowiada druga część "365 dni"? Kolejna powieść Blanki Lipińskiej ponownie przedstawia losy Laury i Massimo. Kobieta zostaje żoną włoskiego gangstera. Czy mężczyzna zrezygnuje z przestępczego życia na rzecz rodziny? Przekonamy się w filmie. Lipińska zapowiada, że znów będzie odważnie. Na razie nie jest znana pełna obsada, na pewno w filmie zobaczymy odtwórców głównych ról, czyli Annę Marię Siekulcką i Michele'a Morrone'a.

Zobacz także: Zdjęcia do nowego "Batmana" wstrzymane. Co dalej z filmem? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Gazeta.pl