Zamknij

Ryan Reynolds, Salma Hayek i Samuel L. Jackson w zwiastunie filmu "Bodyguard Zawodowiec 2"

14.04.2021 10:38
Ryan Reynolds, Salma Hayek i Samuel L. Jackson na planie filmu "Bodyguard Zawodowiec 2"
fot. Instagram/Sipa USA/East News

Film Bodyguard Zawodowiec doczekał się drugiej części pod tytułem The Hitman's Wifes Bodyguard. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun komedii akcji z gwiazdorską obsadą. 

Ryan Reynolds, Salma Hayek i Samuel L. Jackson ponownie spotkali się na planie zdjęciowym. Tym razem na potrzeby drugiej części komedii akcji z 2017 roku pod tytułem "Bodyguard Zawodowiec". Owocem tego spotkania jest film "The Hitman's Wifes Bodyguard", którego pierwszy zwiastun, właśnie trafił do sieci.

"Bodyguard Zawodowiec 2" - zwiastun filmu z gwiazdorską obsadą

W pierwszej części Ryan Reynolds wcielił się w Michaela Bryce'a - światowej klasy ochroniarz, który dostał specjalne zadanie - chronić granego przez Samuela L. Jacksona Dariusa Kincaida - zawodowego mordercy, który postanowił zeznawać przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym. Oczywiście jak nietrudno się domyślić, sprawa się komplikuje i dwaj główni bohaterowie przeżywają szereg niebezpiecznych i śmiesznych sytuacji.

Cztery lata po premierze części pierwszej zobaczymy kontynuację, w której o wiele większą rolę będzie grała Sonia Kincaid - żona mordercy, grana przez Salmę Hayek. Tym razem los sprawi, że Bryce zostanie zmuszony pomóc kobiecie, która wplątała się w zagrażające życiu położenie. Nie zabraknie zabawnych sytuacji, tym bardziej że główny bohater postanowił unikać jakiejkolwiek przemocy.

Bryce, który za namową swojej terapeutki udał się na zasłużone wakacje bez strzelanin, bijatyk i ucieczek, szybko musi przerwać urlop, by ratować życie swoje i ukochanej Dariusa. Morderca zresztą też powraca w drugiej części, więc fani Samuela L. Jacksona będą zadowoleni. Oprócz zwiastuna twórcy zaprezentowali również oficjalny opis fabuły "The Hitman's Wifes Bodyguard".

Najbardziej śmiercionośna i dziwaczna para na świecie - ochroniarz Michael Bryce (Ryan Reynolds) i płatny zabójca Darius Kincaid (Samuel L. Jackson) - wracają w kolejnej zagrażającej życiu misji. Wciąż pozbawiony licencji i poddawany ciągłej kontroli Bryce zostaje zmuszony do działania przez jeszcze bardziej niestabilną niż jej mąż żonę Dariusa, niesławną międzynarodową oszustkę Sonię Kincaid (Salma Hayek). Gdy Bryce zostaje wepchnięty w trudną sytuację przez dwójkę swoich niebezpiecznych kompanów, trio wplątuje się w globalny spisek i wkrótce odkrywa, że wpadło pomiędzy europejskie służby a mściwego i potężnego szaleńca (Antonio Banderas). W tym zabawnym i morderczym chaosie pojawia się również Morgan Freeman... cóż, musicie to zobaczyć.

Wygląda na to, że zapowiada się kolejna szalona przygoda, w której nie zabraknie niewybrednych żartów i morza akcji.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

"Bodyguard Zawodowiec 2" - kiedy premiera?

Reżyserem sequela został Patrick Hughes - twórca pierwszej części filmu. Oprócz Reynoldsa, Hayek i Jacksona w "The Hitman's Wifes Bodyguard" wystąpili Antonio Banderas, Morgan Freeman, Frank Grillo, Caroline Goodall, Rebecca Front, Gabriella Wright, Alice McMillan, Kristofer Kamiyasu, Tom Hopper, Blake Ritson oraz Richard E. Grant. Premiera filmu "Bodyguard Zawodowiec 2" została zaplanowana na 16 czerwca 2021 roku. 

RadioZET.pl/YouTube
Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET