Zamknij

Nowy zwiastun serialu Patryka Vegi. Mocny!

Redakcja
26.01.2018 15:19
Nowy zwiastun serialu Patryka Vegi. Mocny!
fot. Showmax/Facebook

Premiera najnowszego serialu Patryka Vegi – „Botoks” – w serwisie Showmax już 31 stycznia 2018 roku. W sieci pojawił się właśnie nowy, drugi zwiastun głośnej produkcji Patryka Vegi. Warto oglądać? Oto wszystkie szczegóły!

Serial „Botoks” na Showmax

W internecie ukazał się właśnie drugi oficjalny zwiastun serialu nagranego dla Showmax. Wszystko wskazuje na to, że wątki koncentrujące się wokół postaci Marka (Sebastian Fabijański) zostaną mocno rozbudowane.

Zobacz także

Serial „Botoks” na Showmax. Zwiastun

— Nie było dotąd żadnego współczesnego filmu ani serialu, który w sposób rzetelny opowiadałby o polskiej służbie zdrowia — mówił o swoim filmie Patryk Vega, który – jak widać – nie robi sobie większych przerw w pracy.

Jak informował już wcześniej reżyser, aby przygotować się do swoich ról, aktorzy „Botoksu” musieli poznać pracę lekarzy od podszewki — byli świadkami operacji i przez wiele godzin rozmawiali z personelem medycznym.

Serial „Botoks”: kiedy i gdzie premiera?

W serialu „Botoks” w Showmax pojawią się wszystkie gwiazdy, które wystąpiły w filmowej wersji, a więc: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Kasia Warnke, Marieta Żukowska, Sebastian Fabijański, Piotr Stramowski i Tomasz Oświeciński.

Zobacz także

Premiera serialu „Botoks” już 31 stycznia 2018 w serwisie Showmax. Kolejne odcinki produkcji Patryka Vegi będą się ukazywać co tydzień.

RadioZET.pl/SI