Zamknij

Botoks. Serial już w sieci!

Redakcja
31.01.2018 10:58
Botoks. Serial już w sieci!
fot. Showmax

Od środy 31 stycznia w serwisie Showmax można oglądać serial „Botoks” w reżyserii Patryka Vegi. Pierwszy sezon będzie miał sześć odcinków.

Botoks na Showmax. Pierwszy odcinek już online

„Botoks” — serial dostępny będzie w serwisie Showmax od 31 stycznia 2018 roku. Nowe odcinki będą udostępniane w Showmax co środę. Pierwszy sezon będzie składał się z sześciu odcinków.

W serialu „Botoks” w Showmax pojawią się wszystkie gwiazdy, które wystąpiły w filmowej wersji. Do swoich ról wrócą zatem m.in. Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Kasia Warnke, Marieta Żukowska, Sebastian Fabijański, Piotr Stramowski i Tomasz Oświeciński.

botoks, serial na showmax

Botoks na Showmax. Nowe odcinki w każdą środę 

— Nie było dotąd żadnego współczesnego filmu ani serialu, który w sposób rzetelny opowiadałby o polskiej służbie zdrowia — powiedział o swoim filmie Patryk Vega, który, jak widać, nie zwalnia tempa.

Jak informował już wcześniej Vega, aby przygotować się do swoich ról, aktorzy „Botoksu” musieli poznać pracę lekarzy od podszewki: byli świadkami operacji i przez wiele godzin rozmawiali z personelem medycznym.

Premiera serialu „Botoks” już 31 stycznia 2018 w serwisie Showmax.

„Botoks” to oparta na faktach opowieść o kobietach pracujących w służbie zdrowia — bohaterkach z krwi i kości, które muszą zmierzyć się z problemami zawodowymi i prywatnymi w świecie, w którym pierwsze skrzypce wciąż grają mężczyźni.

RadioZET.pl/SI

RadioZET.pl/SI