Zamknij

Aktor "Bożego Ciała" wystąpi w amerykańskim serialu Netflixa? Wielka szansa Polaka

Roksana Orlicka
17.02.2020 15:09
Bartosz Bielenia dostanie rolę w amerykańskim serialu Netflixa
fot. VIPHOTO/East News

"Boże Ciało" przyniosło rozpoznawalność polskim aktorom. Co prawda film Jana Komasy nie otrzymał prestiżowego Oscara, ale otworzył drzwi do kariery odtwórcy głównej roli. Bartosz Bielenia stara się o rolę w serialu Netflixa. Co już wiemy?

Bartosz Bielenia wystąpi w amerykańskim serialu Netflixa? Film "Boże Ciało" Jana Komasy zachwycił krytyków na całym świecie. Jednym z mocnych elementów filmu był główny bohater, w którego wcielił się Bartosz Bielenia. Okazuje się, że aktor ma szansę na międzynarodową karierę.

Zobacz także: Dżentelmeni: nowy film Guya Ritchiego z gwiazdorską obsadą już w kinach. O czym jest?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Bartosz Bielenia wystąpi w serialu Netflixa?

Bartosz Bielenia został dostrzeżony przez światowych krytyków. Przypominamy, że 28-letni aktor otrzymał tytuł "Shooting Star 2020". Zadaniem tego prestiżowego wyróżnienia jest zwrócenie uwagi reżyserów i twórców kina na młode talenty. Bartosz zachwycił również Edgara Wrighta, reżysera m.in. filmu "Baby Driver". Okazuje się, że przed aktorem kolejne wyzwanie.

Bielenia spędził ostatnie tygodnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie promowano film "Boże Ciało". Aktor chce spróbować swoich sił w amerykańskim przemyśle. Bartosz Bielenia wziął udział w castingu do serialu "Sandman". To produkcja Netflixa oparta na komiksie Neila Gaimana.

Na razie nie wiemy, czy Bartosz Bielenia pojawi się w serialu. Nie ma również zbyt wielu informacji na temat nowej produkcji Netflixa. 

Zobacz także: Dirty Dancing: Jak teraz wygląda Jennifer Grey, czyli filmowa Baby?

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

Zagłosuj

Widziałeś/widziałaś film "Boże Ciało"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO