Zamknij

Bradley Cooper pracuje z Netflixem. Stworzą film o znanym kompozytorze

Roksana Orlicka
23.01.2020 12:34
Bradley Cooper i Netflix stworzą film biograficzny
fot. Rex Features/East News

Bradley Cooper zaangażował się w kolejny duży projekt. Jego najnowszym dziełem reżyserskim będzie film biograficzny dla Netflixa. Ma on opowiedzieć o historii słynnego kompozytora - Leonarda Bernsteina. Wiadomo już, kiedy rozpoczną się pierwsze prace na planie filmowy. Kiedy można się spodziewać nowego filmu Coopera na Netflixie? Zdradzamy poniżej.

Bradley Cooper pracuje z Netflixem. Stworzą film o znanym kompozytorze. Bradley Cooper coraz pewniej czuje się po drugiej stronie kamery. Co ciekawe, popularny aktor angażuje się także w wiele projektów w roli producenta. Wiemy, jaki będzie jego najnowszy film. Stworzy go we współpracy z Netflixem. Poniżej można znaleźć wszystkie szczegóły.

Zobacz także: Wiedźmin: Netflix stworzy film osadzony w świecie Geralta z Rivii

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Bradley Cooper stworzy film z Netflixem

Bradley Cooper jest przede wszystkim znany widzom z ról w takich filmach jak "Narodziny gwiazdy" (był również odpowiedzialny za reżyserię), "Kac Vegas" czy "Snajper". Wiadomo już, jaki będzie jego następny projekt. Cooper wraz z Netflixem przygotuje film biograficzny, który przedstawi losy Leonarda Bernsteina. Przypominamy, że Bernstein to wybitna postać w świecie muzyki. Kompozytor jest znany między innymi ze ścieżki dźwiękowej do filmu "West Side Story".

Zobacz także:  Najlepsze filmy wojenne wszech czasów. Te tytuły trzeba znać [TOP 14]

Film Coopera ma skupić się na relacji kompozytora z jego żoną Felicią Montealegre. Co ciekawe, wcześniej tym projektem był zainteresowany dystrybutor Paramount Pictures, ale ostatecznie produkcja przypadła Netflixowi.

Portal deadline.com podaje, że Bradley Cooper wyreżyseruje film, będzie jego producentem, współscenarzystą, a do tego jednym z grających w produkcji aktorów. W pisaniu scenariusza ma go wspomóc Josh Singer. Wiadomo, że producentami filmu będą także Todd Phillips, Steven Spielberg i Martin Scorsese

Na razie film nie ma roboczego tytułu. Wiadomo, że zdjęcia rozpoczną się na początku przyszłego zdjęcia. Produkcja najpierw trafi do kina na całym świecie, a następnie na Netflixa. W ten sposób będzie miała szansę, by powalczyć o prestiżowego Oscara. Na razie nie podano wstępnej daty premiery.

Zagłosuj

Uważasz, że film Bradleya Coopera i Netflixa to będzie hit?

Liczba głosów:

Zobacz także:  HBO GO: Film "Aladyn" pojawił się na platformie. To remake znanej historii

RadioZET.pl/RO