Zamknij

Gwiazdor "Bridgertonów" w widowisku fantasy! Rege-Jean Page wystąpi w "Dungeons & Dragons"

17.02.2021 17:18
Gwiazdor "Bridgertonów" w widowisku fantasy! Rege-Jean Page wystąpi w "Dungeons & Dragons"
fot. LIAM DANIEL/NETFLIX

Rege-Jean Page, znany z popularnego serialu "Bridgertonowie", zajmie się teraz walką z potworami. Aktor dołączył do gwiazdorskiej obsady widowiska fantasy "Dungeons & Dragons". Co wiemy o filmie i kiedy odbędzie się jego premiera?

Rege-Jean Page zasłynął rolą w nowym hicie Netflixa - serialu  "Bridgertonowie". Od tamtej pory łączony jest z różnymi głośnymi produkcjami, jak nowy Bond, czy "Czarna Pantera 2". Teraz ogłoszono, że gwiazdor "Bridgertonów" wystąpi w "Dungeons & Dragons" - filmowej adaptacji kultowej gry. Co wiemy o filmie?

Rege-Jean Page w obsadzie "Dungeons & Dragons"

Jak podaje serwis Dealine, Rege-Jean Page zagra w "Dungeons & Dragons" u boku takich gwiazd jak Chris Pine ( "Wonder Woman",  "Star Trek"), Michelle Rodriguez ( "Szybcy i wściekli") i Justice Smith

Całość ma stanowić filmową adaptację kultowej gry RPG, która zyskała olbrzymią popularność w latach 80. XX wieku. To właśnie "Dungeons & Dragons" posłużyło za pierwowzór wielu legendarnym produkcjom, zarówno książkowym, jak i filmowym.

"Dungeons & Dragons" - kiedy premiera?

Na obecną chwilę nie znamy dokładnej daty premiery filmu "Dungeons & Dragons". Wiemy jedynie, że produkcja ma zawitać na ekranach kin w 2022 roku. Za scenariusz i reżyserię odpowiadają Jonathan Goldstein i John Francis Daley ("Wieczór gier"), a pieczę nad realizacją widowiska sprawować ma Jeremy Latcham - były dyrektor Marvel Studios i producent takich hitów jak "Iron Man", "Avengers" i "Strażnicy Galaktyki".