Zamknij

Brodka u Wojewódzkiego: kim jest Zenon Martyniuk? Naprawdę nie wie?

Redakcja
24.05.2017 13:22
Monika Brodka nie wie, kim jest Zenon Martyniuk
fot. ons.pl

Brodka była gościem u Kuby Wojewódzkiego. Razem z Organkiem i Piotrem Roguckim opowiadała m.in. o projekcie "Męskie Granie". Kiedy padło pytanie o to, dlaczego Zenon Martyniuk nie wziął udziału w tegorocznym przedsięwzięciu, Monika spytała: "kim jest Zenon Martyniuk?".

Prawdę powiedziawszy, trudno jest dziś nie wiedzieć, kim jest Zenon Martyniuk. Można nie przepadać za jego twórczością, ale nie można zaprzeczyć, że jest to artysta w niektórych kręgach szczególnie popularny, pojawiający się w mediach choćby ze względu na stawki, które inkasuje za swoje występy. Podobno należy do najbogatszych gwiazd disco polo.

Okazuje się jednak, że nie wszyscy kojarzą to imię i nazwisko. Monika Brodka, która razem z Tomaszem Organkiem i Piotrem Roguckim gościła w finałowym odcinku wiosennego sezonu show Kuby wojewódzkiego, zaskoczyła wszystkich pytaniem o to, kim jest Zenon Martyniuk.

Kiedy Piotr Rogucki przeczytał pytanie, dlaczego Martyniuk nie wziął udziału w "Męskim Graniu 2017", a Organek zaczął na to pytanie odpowiadać, Monika - całkiem niedyskretnie - spytała Tomka, o kim mówią. Na to pytanie od razu zareagował prowadzący, który pokazał artystce, że jej niewiedza jest absurdalna.

Męskie Granie 2017: singiel "Nieboskłon"

"Ty naprawdę nie wiesz, kto to jest Zenon Martyniuk? A wiesz, kto to był Kopernik? A wiesz, kto to był Mickiewicz? To jest szósty wieszcz, Zenon Martyniuk. Szósty, siódmy i ósmy wieszcz" - powiedział Kuba Wojewódzki. Monika przyznała, że jest jej głupio, że tego nie wie.

Uważacie, że tylko udawała? Czy może rzeczywiście osoby kompletnie niezwiązane z nurtem muzycznym, który reprezentuje Zenon Martyniuk, nie wiedzą, kto to jest?

RadioZET.pl/SA