Zamknij

Bruce Willis ponownie jako John McClane, bohater "Szklanej Pułapki". Co wiemy o nowym „DieHard”?

19.10.2020 15:30
Bruce Willis, Szklana Pułapka, Die Hard
fot. Everett Collection/East News

Bruce Willis powrócił do roli Johna McClane’a, słynnego bohatera filmów z serii „Szklana Pułapka”. Co już wiadomo o nowym nietypowym projekcie aktora?

Bruce Willis już pięciokrotnie wcielał się w postać Johna McClane’a w pięciu filmach z serii „Szklana Pułapka” (ang. „Die Hard”). Aktor jest związany z  rolą już od 1988 roku, gdy pojawił się w filmie Johna McTiernana. Następnie zaliczył cztery sequele, z czego ostatni ujrzał światło dzienne w 2013 roku. Teraz Willis odtworzył rolę w nietypowym projekcie, który zyskał dużą przychylność odbiorców.

"Szklana Pułapka": Bruce Willis w nowym „DieHard” – zobacz zabawną reklamę

Jak podaje portal Deadline, Bruce Willis, wcielił się ponownie w swojego najbardziej charakterystycznego bohatera na potrzeby kampanii reklamowej nowego typu akumulatora samochodowego firmy Advance Auto Parts. Jej nazwa to: „DieHard”, bezpośrednio nawiązująca do tytułu słynnej serii.

Materiał, który od niedawna zawitał do Internetów, prezentuje się następująco:

Wideo już zaskarbiło sobie przychylność Internautów, którzy chwalą Willisa za spojrzenie na swoją rolę z przymrużeniem oka, a producentów baterii DieHard za dobry zmysł marketingowy.

Fani dostrzegli także, że w dwuminutowym klipie pojawiła się dwójka aktorów, znanych z pierwszych odsłon serii. To: De'voreauh White, który wcielił się w kierowcę limuzyny oraz Clarence Gilyard Jr. jako złoczyńca Theo.

Zobacz także

„Szklana Pułapka 6” – kiedy premiera?

Od premiery filmu „Szklana Pułapka 5” po Hollywood krążą plotki na temat kolejnej odsłony słynnego cyklu. Film miał nawet dostać tytuł: „McClan”. Plany kontynuacji co jakiś czas pojawiają się w portalach filmowych, ale na chwilę obecną projekt utknął w martwym punkcie i nie podejmowane są dalsze rozmowy na temat następnych odsłon franczyzy. Sytuacja jest jednak dynamiczna i wydaje się, że za jakiś czas włodarze hollywoodzkich wytwórni upomną się o słynnego bohatera w klasycznym białym bezrękawniku.

Czytaj także: Demi Moore i Bruce Willis razem po 20 latach. Pokazali zdjęcie w piżamach [FOTO]