Zamknij

Bryan Cranston w obsadzie nowego filmu Wesa Andersona. Kogo zagra gwiazdor "Breaking Bad"?

18.08.2021 19:04
Bryan Cranston w obsadzie nowego filmu Wesa Andersona. Kogo zagra gwiazdor "Breaking Bad"?
fot. Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

Gwiazdorska obsada nowego filmu Wesa Andersona znów się powiększyła. W produkcji pojawią się między innymi aktorzy znani z "Breaking Bad", "Westworld" i serii X-Men.

Choć "Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun" Wesa Andersona wciąż czeka na swoją premierę, coraz większą uwagę przykuwa kolejne dzieło reżysera. Najnowsza produkcja twórcy "Grand Budapest Hotel" i "Moonrise Kingdom" idzie na rekord w kwestii istnego gwiazdozbioru w obsadzie.

Bryan Cranston w obsadzie nowego filmu Wesa Andersona

W niezatytułowanym jeszcze filmie Wesa Andersona zobaczymy takie gwiazdy jak Tom Hanks, Margot Robbie i Scarlett Johansson. Teraz ogłoszono, że do obsady dołączyły kolejne nazwiska, a mianowicie: Hope Davis ("Amerykański splendor"), Jeffrey Wright ( "Westworld"), Liev Schreiber ( "X-Men Geneza: Wolverine") oraz odtwórca roli Waltera White'a w serialu "Breaking Bad" - Bryan Cranston. Szczegóły związane z ich rolami owiane są jednak tajemnicą.

Dla Hope Davis będzie to pierwsza współpraca z Wesem Andersonem (podobnie sytuacja wygląda w przypadku Margot Robbie i Toma Hanksa). Jeffrey'a Wrighta i Lieva Schreibera zobaczymy w nadchodzącym "Kurierze Francuskim". Zarówno Schreiber jak i Cranston pracowali już z popularnym reżyserem przy okazji "Wyspy psów", gdzie użyczali głosu animowanym bohaterom. 

W produkcji pojawią się również stali współpracownicy Andersona: Bill Murray, Tilda Swinton i Adrien Brody. Przewidywana data premiery nie została jeszcze ujawniona. Nie wiemy również, czego dotyczyć będzie fabuła.

Zobacz także

RadioZET.pl/Deadline.com