Zamknij

Będzie kontynuacja telewizyjnego hitu sprzed 10 lat. „BrzydUla” wraca!

Redakcja
14.11.2018 15:51
Brzydula
fot. Bartosz KRUPA/East News

„Brzydula” to serial, który w latach 2008-2009 cieszył się olbrzymią popularnością, a Julii Kamińskiej przyniósł duży rozgłos. Po 10 latach produkcja powróci na ekrany.

Po niemal dziesięciu latach przerwy serial „BrzydUla” powróci na ekrany. Produkcja, wzorowana na zagranicznych telenowelach, przyniosła rozpoznawalność wielu aktorom, którzy w niej grali. W głównej roli pojawiła się Julia Kamińska. Okazuje się, że w „BrzydUli 2” pojawi się ona nie tylko jako tytułowa bohaterka.

„BrzydUla” wraca do telewizji

Pierwsze informacje o kontynuacji serialu pojawiały się już kilka miesięcy temu. Wtedy Julia Kamińska pytana o komentarz nie zdradzała żadnych szczegółów, a powrót realizacji wcale nie był pewny. Teraz wreszcie oficjalnie potwierdzono: będzie kontynuacja Brzyduli. W dniu urodzin odtwórczyni głównej roli scenarzysta serialu, Piotr Jasek, zdradził, że prace nad serialem ruszyły pełną parą.

Zobacz także

Sama aktorka, zapytana przez serwis Plejada, przyznała, że uczestniczy w pracach nad scenariuszem. Można więc powiedzieć, że w „BrzydUli 2” Kamińska jest i odtwórczynią głównej roli oraz scenarzystką.

„Mogę potwierdzić, że prace scenariuszowe ruszyły. Jestem w zespole scenariuszowym i piszemy drugą część serialu razem z Piotrem” – powiedziała aktorka w wypowiedzi dla serwisu Plejada.
„Będę pisać do momentu, do którego pozwoli mi czas, bo już jestem teraz osobą bardzo zajętą. Gdyby do wszystkich zajęć doszły jeszcze intensywne zdjęcia, to już nie dałabym rady pisać. Póki co, jak tylko mi czas pozwala, to wskakuje do biura Piotra i piszemy. I, tak, będę w obsadzie” – poinformowała.

„BrzydUla 2” – kiedy w TV?

Data premiery serialu na razie nie jest znana. Być może serial zobaczymy jeszcze w wiosennej ramówce. Jak zapowiada Piotr Jasek, kontynuacja będzie równie dobra, co poprzednia seria.

RadioZET.pl/SA