Zamknij

Netflix: zobacz zwiastun nowego anime twórców "Ataku Tytanów". O czym jest "Bubble"?

Sergiusz Kurczuk
07.12.2021 15:15
Bubble - grafika promocyjna filmu Netflix
fot. Netflix/materiały prasowe

Platforma Netflix zaprezentowała zwiastun anim pod tytułem "Bubble". Za nową produkcję odpowiada ikoniczne studio WIT, znane z wielu słynnych produkcji.

W sieci zadebiutował zwiastun anime platformy Netflix, zatytułowanego "Bubble". Jak prezentuje się zapowiedź najnowszej produkcji twórców kultowego "Ataku Tytanów"?

"Bubble": Netflix pokazał zwiastun nowego anime

Od jakiegoś czasu Netflix stał się miejscem, w którym fani anime mogą poczuć się jak w domu. Do bazy serwisu regularnie wpływa wiele azjatyckich filmów i seriali animowanych. Nie są to jedynie klasyczne tytuły, ale również zupełnie nowe produkcje, tworzone przez uznanych artystów.

Jedną z nich będzie "Bubble" - najnowsze anime słynnego studia WIT, które odpowiada między innymi za "Atak Tytanów". Sama wytwórnia nie łączy zresztą nadchodzącego tytułu z ikoniczną adaptacją mangi Hajime Isayamy. Reżyserem "Bubble" jest Tetsurō Araki - twórca odpowiedzialny za serial "Atak Tytanów". Scenarzystą filmu jest natomiast Gen Urobuchi znany z takich produkcji jak "Puella Magi Madoka Magica", "Psycho-Pass" czy "Godzilla: Planeta potworów". Oto jak prezentuje się zapowiedź "Bubble".

Najnowsze anime platformy Netflix, rozgrywa się w świecie, w którym w Tokio zmaga się z problemami grawitacyjnymi. Hibiki - młody mężczyzna kochający parkour, napotyka w morzu grawitacyjnym dziwną dziewczynę o imieniu Uta, która może pochwalić się wyjątkowymi mocami. To przypadkowe spotkanie prowadzi do rewolucji wpływającej na cały świat.

Zwiastun zapowiada przepiękną technikę animacji, z której słynie studio WIT. Wytwórnia oprócz "Ataku Tytanów" ma również na koncie takie produkcje, jak "Pokémon: Siła jest w nas", "The Empire of Corpses" czy "After the Rain". W pracach nad "Bubble" pomógł również Takeshi Obata ("Death Note"), który zaprojektował postacie.

"Bubble": kiedy premiera anime na Netflix?

Produkcja trafi do bazy serwisu już 28 kwietnia 2022 roku. W rolach głównych wystąpili Jun Shison, Mamoru Miyano, Yuki Kaji i Tasuku Hatanaka.

RadioZET.pl/Netflix/YouTube