Zamknij

Kevin sam w domu: Catherine O'Hara odtworzyła kultową scenę. "Mama Kevina" to hit sieci [WIDEO]

01.12.2020 13:19
Kevin sam w domu
fot. EAST NEWS

Catherine O'Hara, filmowa mama Kevina z "Kevina samego w domu", odtworzyła jedną z kultowych scen z przygód rezolutnego chłopca, bez którego wielu Polaków nie wyobraża sobie świąt. Nagranie aktorki stało się internetowym hitem.

"Kevin sam w domu" to film niezwykle popularny na całym świecie, ale w Polsce uchodzi za prawdziwy ewenement i jedno z zabawniejszych zjawisk popkultury. Amerykańska komedia z 1990 roku w reżyserii Chrisa Columbusa to w naszym kraju nieodłączny element świąt Bożego Narodzenia. Zdaniem wielu osób świąteczne spotkania bez wspólnego śledzenia perypetii rezolutnego chłopca walczącego z włamywaczami nie miałyby takiego uroku. Powstała ogromna ilość internetowych żartów z "obowiązkowego Kevina", a stacje telewizyjne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom widzów. Polsat zdradził, kiedy wyemituje film, możemy więc być spokojni, ulubionego bohatera nie zabraknie.

Świąteczna komedia była przepustką dla wcielającego się w Kevina Macaulaya Culkina, w pewien sposób stała się także jego przekleństwem. Młody aktor, którego wielką karierę przekreśliły niestety uzależnienia, nadal nie może się pozbyć łatki sprytnego dziecka, które bawi widzów w świąteczne wieczory. Potrafi jednak pokazać dystans do przeszłości, pokazał między innymi zdjęcie w maseczce z twarzą Kevina. Internetowym hitem ma z kolei szansę zostać zabawne nagranie filmowej mamy głównego bohatera. Catherine O’Hara odtworzyła jedną z kultowych scen.

ZOBACZ TAKŻE: "Kevin sam w domu" skończył 30 lat. Jak teraz wyglądają gwiazdy filmu?

Kevin sam w domu: Catherine O’Hara odtworzyła kultową "mamę Kevina"

Catherine O’Hara to kanadyjsko-amerykańska aktorka znana z doskonałych ról komediowych. Mogliśmy oglądać ją między innymi w "Soku z żuka", jej głosem mówi także Sally z "Miasteczka Halloween". Ogromną popularność przyniosły jej role w "Kevin sam w domu" oraz "Kevin sam w Nowym Jorku", gdzie wcielała się w mamę kultowego bohatera. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych scen z jej udziałem jest ta, kiedy dowiaduje się, że jej syn został w sam w domu. Charakterystyczny krzyk i omdlenie postanowiła po latach odtworzyć O'Hara. Nagranie, które pojawiło się na TikToku, z miejsca stało się sieciowym hitem. Zaledwie ośmiosekundowy filmik cieszy się ogromną popularnością wśród internautów.

Macie zamiar być wierni "tradycji" i obejrzeć w święta "Kevina"?