Zamknij

Celine Dion zagra w filmie romantycznym. Kiedy premiera "Text for you" i co wiemy o fabule?

28.10.2020 14:04
"Text for you" - Celine Dion w filmie romantycznym
fot. LAURENT LAURENT VU/SIPA/SIPA/East News

Celine Dion otrzymała angaż do filmu "Text for you", będącego poruszającym dramatem o trudnej miłości dwojga ludzi. Kiedy premiera filmu "Text for you"? Przedstawiamy pierwsze szczegóły.

Celine Dion w aktorskiej roli? Jak najbardziej. Słynna piosenkarka wystąpi w nowym filmie studia Screen Gems. Poznaliśmy pierwsze szczegóły związane z produkcją. O czym opowie "Text for you" i kiedy zadebiutuje w kinach?

"Text for you" - Celine Dion w filmie romantycznym

"Text for you" opowie historię młodej wdowy, która nie może otrząsnąć się po stracie ukochanego. Mężczyzna zginął przed dwoma laty w wyniku wypadku samochodowego. Od tamtej główna bohaterka stale wysyła wiadomości na jego numer telefonu. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że operator przypisał go już do nowego właściciela, którym jest owdowiały dziennikarz. Mężczyzna postanawia poznać autorkę SMS-ów. 

Za inspirację do powstania filmu posłużyła niemiecka produkcja "Sms do ciebie" z 2016 roku, którą z kolei oparto na powieści autorstwa Sofie Cramer

Zobacz także

"Text for you" - kiedy premiera?

Za reżyserię odpowiada Jim Strouse, który wraz z Lauryn Kahn napisał również scenariusz. W obsadzie znaleźli się znana piosenkarka Celine Dion, a także Priyanka Chopra ("Baywatch. Słoneczny patrol") i Sam Heughan ("Outlander"). Na obecną chwilę nie podano przewidywanej daty premiery filmu "Text for you". Mówi się jednak, że film prawdopodobnie zadebiutuje w drugiej połowie 2021 roku

Zobacz także