Zamknij

Tom Holland i Daisy Ridley w zwiastunie filmu "Chaos Walking". Kiedy premiera? [WIDEO]

19.11.2020 16:06
Chaos Walking: Tom Holland i Daisy Ridley w zwiastunie
fot. Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER/ East News, TOLGA AKMEN/AFP/East News

Tom Holland i Daisy Ridley to popularni aktorzy młodego pokolenia. Wkrótce ujrzymy ich w dramacie science fiction "Chaos Walking", na podstawie głośnej książki. Co wiemy o produkcji? Kiedy premiera filmu "Chaos Walking"? Zobaczcie pierwszy zwiastun.

Tom Holland i Daisy Ridley to gwiazdy dwóch największych popkulturowych uniwersów - Marvela i Star Wars. Nic zatem dziwnego, że nadchodzący film z ich udziałem wzbudza duże zainteresowanie. O czym opowie "Chaos Walking"? Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun i szczegóły związane z producją.

"Chaos Walking" - zwiastun filmu z Tomem Hollandem i Daisy Ridley

Zwiastun filmu "Chaos Walking" prezentuje się następująco:

"Chaos Walking" to ekranizacja popularnej powieści science fiction autorstwa Patricka Nessa. Akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której wszystkie kobiety zostały zabite przez pandemię tajemniczego wirusa. Pozostali przy życiu mężczyźni muszą mierzyć się z nową rzeczywistością, w której funkcjonuje Szum - nieprzerwany strumień dźwięków, słów i obrazów. Dzięki niemu wszystkie żywe stworzenia są w stanie słyszeć swoje myśli. To prowadzi do znaczących problemów społecznych.

Zobacz także

Chaos panujący na Ziemi planuje wykorzystać tajemnicza rasa obcych. Tylko główny bohater, Todd Hewitt, jest w stanie ich powstrzymać. Na swojej drodze nieoczekiwanie spotyka młodą dziewczynę, która może wszystko odmienić.

"Chaos Walking" - kiedy premiera?

Premiera filmu "Chaos Walking" planowana jest na 2021 rok. W rolach głównych wystąpili Tom Holland i Daisy Ridley, a na ekranie towarzyszyć im będą między innymi Mads Mikkelsen, Demián Bichir, Cynthia Erivo, Nick Jonas, Kurt Sutter oraz David Oyelowo. Za reżyserię filmu "Chaos Walking" odpowiada Doug Liman, scenariusz zaś napisali Charlie Kaufman i Jamie Linden.

Zobacz także:  Mads Mikkelsen jako Grindelwald zamiast Johnny'ego Deppa? Aktor skomentował pogłoski