Zamknij

Dzieci księżnej Kate i księcia Williama poszły do szkoły. Charlotte i George na uroczych zdjęciach

Maciej Friedrich
06.09.2019 14:44
Dzieci księżnej Kate i księcia Williama poszły do szkoły. Charlotte i George na uroczych zdjęciach
fot. Ben Stansall/Press Association/East News

Dzieci księcia Williama i Księżnej Kate rozpoczęły kolejny rok szkolny. Dla małej Charlotte była to pierwsza wizyta w nowej placówce. Z tej okazji Pałac Kensington opublikował oficjalne zdjęcie jej i George'a. Książęce dzieci roztopiły serca internautów.

Brytyjska rodzina królewska nieustannie wzbudza zainteresowanie całego świata, zarówno jeśli chodzi o małżeństwa i narodziny kolejnych jej członków, jak i liczne skandale związane z członkami monarchii. W ostatnim czasie głośno było między innymi o wegańskiej diecie dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego.

Jednak mały Archie to nie jedyny młody członek rodziny królewskiej, którym interesuje się opinia publiczna. 5 września do szkoły pierwszy raz wybrała się córka księżnej Kate i księcia Williama, księżniczka Charlotte. 4-latka po raz pierwszy odwiedziła prestiżową szkołę Thomas's Battersea. Dwa lata wcześniej naukę w niej rozpoczął jej starszy brat George. Wcześniej księżniczka uczęszczała do szkółki Willcocks w Kensington. Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego Pałac Kensington opublikował oficjalne zdjęcia książęcych dzieci.

Księżniczka Charlotte i książę George w szkolnych mundurkach

5 września na profilu Pałacu Kensington na Instagramie pojawiły się zdjęcia księcia Williama i księżnej Kate odprowadzających swoje pociechy do szkoły.

- Książę i księżna Cambridge z przyjemnością udostępniają poranne zdjęcie księcia George'a i księżniczki Charlotte sprzed Pałacu Kensington - czytamy w opisie.

Uśmiechnięci Charlotte i George w szkolnych mundurkach podbili serca internautów. Zdjęcia polubiły miliony użytkowników Instagrama, a komentarzom wzruszonych fanów nie było końca. Rzeczywiście widok książęcych dzieci potrafi rozczulić.

Mniej rozczulający jest koszt nauki w szkole, do której ochoczo pomaszerowały pociechy Kate i Williama. Czesne to około 19 tysięcy funtów, czyli około 90 tysięcy złotych. Dla członków rodziny królewskiej nie jest to jednak problem.

Brytyjska rodzina królewska kosztowała podatników 82 mln funtów

Zagłosuj

Śledzisz życie brytyjskiej rodziny królewskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF