Zamknij

Cher bierze ślub? Jej wybranek jest młodszy o 47 lat

01.09.2020 14:45
Cher bierze ślub
fot. HOLLANDSE HOOGTE/East News

Cher, słynna wokalistka i aktorka, jeszcze niedawno borykała się z ciężką chorobą, ma niedługo stanąć na ślubnym kobiercu. W zagranicznych mediach pojawiła się informacja, że 74-letnia wokalistka planuje ślub z młodszym o 47 lat ukochanym.

Cher to wokalistka i aktorka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. 74-letnia pochodząca z Kalifornii gwiazda ma na swoim koncie wiele muzycznych hitów i zapadających w pamięć aktorskich kreacji. Ogromną popularność przyniosła jej piosenka "I Got You Babe", którą zachwycał się cały świat. Karierę wokalną połączyła z aktorstwem oraz pracą w telewizji, za program "The Sonny & Cher Comedy Hour" otrzymała statuetkę Złotego Globu. Na swoim koncie ma świetne role między innymi w "Silkwood" i "Wpływ księżyca", za który otrzymała statuetkę Oscara. Na swoim koncie ma ogromną ilość branżowych nagród i wyróżnień. 

Mimo 74 lat Cher nie zwalnia tempa i nadal prężnie działa zawodowo. W 2018 roku pojawił się jej kolejny album "Dancing Quenn", mogliśmy ją także oglądać w drugiej części muzycznej komedii "Mamma Mia". Niestety w 2020 roku w mediach pojawiły się doniesienia o poważnej chorobie Cher. Gwiazda nie mogła wstać z łóżka i mówiono nawet, że jest bliska śmierci. Na szczęście najnowsze informacje dotyczące Cher są o wiele bardziej pozytywne. Słynna wokalistka i aktorka ma szykować się do ślubu z o wiele młodszym partnerem.

 Związek z młodszym mężczyzną. Czy to ma szansę przetrwać?  

Cher weźmie ślub? Ma wyjść za 27-letniego partnera

Jak informuje magazyn "OK!" Cher przyjęła zaręczyny swojego ukochanego i planuje ślub marzeń. Pikanterii dodaje fakt, że tajemniczy narzeczony wokalistki ma mieć zaledwie 27 lat, między partnerami jest więc 47 lat różnicy. Mieli poznać się przez wspólnego znajomego, a ich relacja rozwinęła się tak szybko, że po zaledwie kilku miesiącach zamieszkali razem w Malibu.

- Cher spotykała się w swoim życiu z wieloma mężczyznami, ale różnili się od jej nowego kochanka. Po prostu tak dobrze się dogadują (...) Cher przysięga, że to już na wieczność. Ma świetnego faceta, a do tego mówi o zajęciu się polityką, a może nawet o odbyciu ostatniej trasy koncertowej ze swoim mężczyzną obok niej - czytamy.

Para ma zamiar zaszokować podczas ślubnej ceremonii. Jak informuje "OK!" powołując się na swojego informatora, wybranek Cher ma pojawić się w stroju inspirowanym Elvisem Presleyem, a aktorka zaszokować odważną suknią.

- Cher planuje założyć skandaliczną sukienkę. To częściowo przezroczysta suknia z cekinami z brokatowym nakryciem głowy, zaprojektowanym przez jej dobrego przyjaciela, Boba Mackie - czytamy.

Cher to nie jedyna gwiazda, dla której różnica wieku nie jest przeszkodą w związku. Pod koniec 2019 roku pojawiły się informacje, że Madonna spotyka się z młodszym o 36 lat mężczyzną.