Zamknij

„Cherry“ – Tom Holland i bracia Russo o traumie wojny. Zobacz zwiastun hitu Apple TV+

15.01.2021 11:22
Tom Holland Cherry
fot. FayesVision / WENN.com/agefotostock/East News

„Cherry“ to najnowszy film braci Russo, reżyserów najbardziej kasowego filmu w dziejach – „Avengers. Koniec gry“. W roli głównej Tom Holland. Co jeszcze wiemy o produkcji? Kiedy premiera?

Cherry” Anthony’ego i Joe Russo, duetu reżyserskiego odpowiedzialnego za tak duży sukces Marvel Cinematic Universe oraz za zdobycie szczytu światowego box office filmem „Avengers. Koniec gry”, to opowieść, skupiająca się na traumie wojny. Jest to adaptacja powieści biograficznej Nico Walkera, który stworzył ją, aby poradzić sobie z demonami przeszłości.

Główny bohater (Tom Holland) cierpi na syndrom stresu pourazowego po wydarzeniach, których był świadkiem na wojnie. Aby zapobiegać efektom PTSD, mężczyzna zaczyna zażywać coraz więcej leków i narkotyków, co doprowadza go do uzależnienia od opioidów. Sprawa jest o tyle poważna, że w wyniku uzależnienia, bohater wpada w nie lada długi.

Teraz, by szybko spłacić swoich dilerów, musi znaleźć łatwy i niezawodny sposób na znalezienie gotówki. A co jest łatwiejsze i niezawodne niż napad na bank? Rozpoczyna się szalony wyścig z czasem i walka z własnym uzależnieniem. Czy mężczyźnie uda się osiągnąć cel? I czy łamanie prawa na pewno jest odpowiednią drogą na rozwiązanie swoich problemów?

Zobacz także

„Cherry” – zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie nowy, dynamiczny zwiastun filmu. Materiał prezentuje się następująco:

„Cherry” – obsada i ekipa

Scenariusz do filmu powstał na bazie książki Nico Walkera „Świeży” (org. „Cherry”). Autorami skryptu są Angela Russo-Otstot (prywatnie siostra Anthony’ego i Joe) oraz Jessica Goldberg, autorka scenariuszy do takich seriali jak „Rozłąka”, „Sekta”, czy „Parenthood”.

Za kamerą stanęli zaś Anthony i Joe Russo. Przed kamerą, w rolach głównych: Tom Holland, Ciara Bravo, Nicole Forester, Kelli Berglund, czy Thomas Lennon.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Cherry” – kiedy premiera?

Film ma trafić na platformę streamingową Apple TV+ już 12 marca.

Czytaj także: Jakie filmy komediowe będziecie mogli zobaczyć w 2021 roku? Oto lista premier!