Zamknij

Chodakowska wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"?

Redakcja
21.11.2017 13:26
Ewa Chodakowska Taniec z Gwiazdami
fot. ons.pl

Ewa Chodakowska nie może narzekać na brak zainteresowania mediów. Jej popularność cały czas rośnie - nic więc dziwnego, że dostaje propozycje udziału w różnych programach. Pogłoski o tym, że będzie jedną z uczestniczek "Tańca z Gwiazdami", pojawiały się wielokrotnie. Teraz trenerka wyjaśniła, czy rzeczywiście jest w nich ziarno prawdy.

Producenci "Tańca z Gwiazdami" zapraszali Ewę Chodakowską do programu już nie jeden raz. Do tej pory trenerka nie była taką propozycją zainteresowana. Zamiast tego, wolała skupić się na tej działalności, która wychodzi jej najlepiej. Mimo wszystko pogłoski te nadal krążyły i wreszcie Chodakowska zdecydowała się je skomentować. Na Facebooku zamieściła post, w którym ostatecznie wyjaśniła, jak jest naprawdę. Przyznała, że miała już kilka takich propozycji i za każdym razem odmawiała. Teraz nie będzie inaczej.

"Szczęście, że mam możliwość komentowania wszystkiego z automatu i pewność, że wiadomość dotrze do 9 mln osób... Właśnie dostałam wiadomość, że biorę udział w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Od razu dementuje te ploteczki. Odmówiłam już kilkukrotnie. Nie będzie inaczej i tym razem" - napisała. Dodała też, że dla niej najbardziej liczy się to, co kocha. Niejednokrotnie Ewa Chodakowska przyznawała, że jej praca jest dla niej pasją i tym, w czym się spełnia. Jak widać, nie szuka rozgłosu udziałami w programach o gwiazdach, tylko w swojej ciężkiej pracy.

"Żadna ze mnie gwiazda. Jestem pracowitą mrówką, nie mam dnia wolnego w kalendarzu do końca lipca 2018 roku... i dobrze mi z tym. Moja praca to mój priorytet. Ty jesteś moim priorytetem" - wyjaśniła.

Czy ten komentarz raz na zawsze utnie wszelkie pogłoski na temat udziału Chodakowskiej w "Tańcu z Gwiazdami"? Trudno powiedzieć - prawdopodobnie tak, przynajmniej do czasu kompletowania składu przyszłych edycji programu.

RadioZET.pl/SA