Zamknij

Chris Evans powróci jako Kapitan Ameryka?! Aktor skomentował sprawę

15.01.2021 17:19
Chris Evans powróci jako Kapitan Ameryka?! Aktor skomentował sprawę
fot. Walt Disney Co./Courtesy Everett Collection/ East News

Kapitan Ameryka nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, a Chris Evans powróci do MCU? Na to wskazują ostatnie pogłoski. Ile jest w nich prawdy? Aktor odniósł się do sprawy.

Chris Evans powróci jako Kapitan Ameryka? Takie obrót spraw byłby spełnieniem marzeń wielu fanów Marvela. Najnowsze doniesienia wskazują na to, że jeszcze nie wszystko stracone i nadzieja umiera ostatnia. Chris Evans ma bowiem negocjować powrót do roli Steve'a Rogersa w przynajmniej jednym projekcie Marvel Studios. Ile jest w tym prawdy? Aktor zabrał głos. 

Chris Evans powróci jako Kapitan Ameryka w nowej produkcji Marvela?

Magazyn Deadline, powołując się na zaufane źródła, donosi, że Chris Evans negocjuje z Marvel Studios powrót do roli Kapitana Ameryki. Steve Rogers miałby pojawić się w przynajmniej jednym projekcie, z furtką na następne występy. Wyraźnie zaznaczono, że nie będzie to raczej kolejna część jego solowych przygód, a gościnny występ w stylu Tony'ego Starka w "Spider-Man: Homecoming". Nie doprecyzowano również, czy chodzi o film, czy serial platformy Disney +.

Zobacz także

Choć magazyn Deadline uchodzi powszechnie za wiarygodne źródło informacji podkreślamy, iż są to nieoficjalne i niepotwierdzone informacje, a sam Marvel odmówił komentarza w tej sprawie. Co innego Chris Evans, który wrzucił krótkiego, acz treściwego, tweeta o treści:

Dla mnie to nowość.

Chris Evans

Z reakcji Evansa wywnioskować można, iż mamy do czynienia z plotką, która nijak ma się do rzeczywistości. Przypominamy jednak, że nie tak dawno Mads Mikkelsen również dementował doniesienia o negocjacjach z Warner Bros. w sprawie przejęcia roli Grindelwalda, a po kilku dniach ogłoszono jego angaż. Zatem, czy Chris Evans powróci jako Kapitan Ameryka? Czas pokaże. 

Zobacz także