Zamknij

Chris Pratt zagra w "Thor: Love and Thunder". Co wiemy o jego roli w filmie?

16.11.2020 13:06
Chris Pratt zagra w "Thor: Love and Thunder". Co wiemy o jego roli w filmie?
fot. Collection Christophel/ East News

Chris Pratt powróci jako Star-Lord w 4. odsłonie przygód Thora. Jak dużą rolę Peter Quill odegra w "Thor: Love and Thunder" i co z resztą Strażników Galaktyki?

Chris Pratt dołączy do Boga Piorunów w filmie  "Thor: Love and Thunder". Aktor ponownie wcieli się w rolę Star-Lorda, lidera Strażników Galaktyki. Co wiemy o jego udziale w filmie Taiki Waititiego?

Chris Pratt zagra w "Thor: Love and Thunder"

"Thor: Love and Thunder" to czwarta odsłona przygód Thora Odinsona. Poznamy w niej dalsze losy bohatera, w którego od lat wciela się Chris Hemsworth. Ogłoszono właśnie, że w  filmie pojawi się także, grany przez Chrisa Pratta, Peter Quill. Jest to rozwiązanie jak najbardziej sensowne, bowiem pod koniec filmu "Avengers: Endgame" widzieliśmy, jak Thor dołącza do Strażników Galaktyki w misji poszukiwania Gamory.

Na obecną chwilę nie wiemy, jak dużą rolę odegra Star-Lord ani czy reszta Strażników również zawita w filmie.

Zobacz także

"Thor: Love and Thunder" - kiedy premiera?

Za scenariusz i reżyserię odpowiada twórca poprzedniej odsłony ("Thor: Ragnarok") - Taika Waititi. W rolach głównych wystąpią Chris Hemsworth, Natalie Portman oraz Tessa Thompson. W roli czarnego charakteru zobaczymy  Christiana Bale'a

Premiera filmu "Thor: Love and Thunder" odbędzie się 28 lutego 2022 roku.

Zobacz także