Zamknij

Christian Bale jako Dick Cheney w filmie „Vice”. Znów zmienił się nie do poznania [VIDEO]

Redakcja
04.10.2018 14:32
Christian Bale jako Dick Cheney w filmie „Vice”. Znów zmienił się nie do poznania [VIDEO]
fot. Instagram:@christianbale_

Wielu aktorów potrafi wprawić fanów w osłupienie metamorfozami, jakie przechodzą na potrzeby ról. Jednym z nich z pewnością jest Christian Bale. Tym razem aktor doskonale przygotował się do roli wiceprezydenta Dicka Cheneya w produkcji „Vice” Adama McKay'a. W trailerze ciężko go rozpoznać.

Christian Bale jest najlepszym przykładem na to, że profesjonalny aktor potrafi nie tylko wcielić się w graną postać, ale też wiele poświęcić dla roli. Doskonałym przykładem jest Christian Bale, który w swojej karierze kilkukrotnie zaskoczył widzów. Aby wiarygodnie wypaść w „Mechaniku”, aktor schudł ponad 30 kilogramów i wyglądał jak szkielet. Z kolei na potrzeby występu w „Batmanie” regularnie ćwiczył, by idealnie wyrzeźbić sylwetkę. 3 października fani aktora przeżyli kolejny szok. W trailerze „Vice” Bale jest niemal nie do rozpoznania.

Christian Bale
fot. Screen: Youtube.com/Annapurna Pictures

Christian Bale nie do poznania w trailerze „Vice”

„Vice” w reżyserii Adama McKay'a opowiada historię Dicka Chaneya, wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych za kadencji George'a W. Busha. Kariera Chaneya w Białym Domu była bardzo interesująca. Polityk był między innymi dyrektorem koncernu naftowego i sekretarzem obrony. Przez wielu uważany był za szarą eminencję ówczesnej polityki Stanów Zjednoczonych. To właśnie w niego wcieli się Christian Bale.

Aby wiarygodnie przedstawić postać Chaneya, Bale przytył około 20 kilogramów, rozjaśnił brwi, ogolił głowę, a także ćwiczył mięśnie szyi. Efekt jest naprawdę znakomity, co doceniły rzesze fanów na całym świecie. Bale'owi po raz kolejny udało się udowodnić, że jest w stanie stworzyć niemal dowolną kreację aktorską.

Obok Christiana w filmie zobaczymy plejadę hollywoodzkich gwiazd. W rolę prezydenta USA wcieli się Sam Rockwell, sekretarz stanu Condoleezzę Rice zagra natomiast Lisa Gay Hamilton. Premiera filmu zapowiedziana została na 25 grudnia 2018 roku. Bale będzie więc miał szansę na otrzymanie nominacji do Oscara.

RadioZET.pl/MF