Zamknij
Ciepło-zimno - kadr z filmu
8 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros. Polska

„Ciepło-Zimno“ Anny Maliszewskiej to drugi, po „Innych ludziach“, polski projekt filmowy, produkowany przez polski oddział Warner Bros. Właśnie padł ostatni klaps na planie, a my mamy serię zaskakujących fotosów z produkcji. Co mówią nam o filmie? Kiedy premiera?

„Ciepło-zimno“ to komedio-dramat w reżyserii Anny Maliszewskiej, opowiadający o pewnym mężczyźnie o bogatej przeszłości, który obecnie pracuje jako kierowca TIR-a. Były bokser jest ojcem, opiekującym się swoją córką. Kiedy jest jednak w trasie, dziewczynka mieszka wraz z rezolutną sąsiadką. Kiedy jednak kobieta nieoczekiwanie umiera, mężczyzna znajdzie się w sytuacji bez wyjścia – będzie musiał zabrać córkę oraz wnuczkę sąsiadki wraz ze sobą w trasę. Tylko czy TIR to odpowiednie miejsce dla małych dziewczynek?

„Ciepło-zimno” zapowiadane jest jako opowieść o tym co oznaczają więzy rodzinne i o tym jak człowiek dojrzewa do ojcostwa i bycia kimś, kto odpowiedzialny jest nie tylko za siebie, ale i za drugą osobę.

„Ciepło-Zimno” – seria fotosów 

W tym tygodniu padł ostatni klaps na planie i rozpoczął się okres postprodukcji. Z tej okazji mamy dla Was serię zdjęć z planu, zapowiadających filmowe emocje. Osiem ekskluzywnych fotografii zobaczycie w naszej specjalnej galerii na górze strony.

„Ciepło-Zimno” – twórcy i obsada

Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada debiutantka Anna Maliszewska, która najlepiej znana jest jako twórczyni teledysków. Maliszewska współpracowała dotychczas z takimi wykonawcami i zespołami jak Kasia Nosowska, Maria Peszek, Reni Jusis, Sistars czy Myslovitz. Skrypt do filmu powstał we współpracy z Przemysławem Chruścielewskim, a na ekranie zobaczymy takich aktorów jak: Eryk Lubos czy młode aktorki: Klaudię Kurak oraz Polinę Gromovą.

„Ciepło-Zimno” – kiedy premiera?

Polska premiera filmu przewidziana jest na 2022 rok. W tym momencie nieznane są dokładniejsze dane na temat konkretnej daty premiery.

Czytaj także:  Nicole Kidman i Javier Bardem jako gwiazdy kultowego sitcomu w zwiastunie "Being the Richardos"

RadioZET.pl/materiały prasowe Warner Bros. Polska