Zamknij

Co jest popularne na Netflixie? Jeden serial zdominował zestawienie [TOP 10]

07.06.2021 12:06
Lucyfer
fot. John P. Fleenor/Netflix

Netflix podaje listę popularnych produkcji na platformie. Zestawienie opanował przede wszystkim "Lucyfer". Na platformie pojawiła się wyczekiwana od miesięcy druga część 5. sezonu serialu. Co jeszcze warto zobaczyć na Netflixie, jeśli sugerujemy się popularnością produkcji? Zdradzamy poniżej.

Co jest popularne na Netflixie? Na platformie można znaleźć ranking z top produkcjami. W zestawieniu uwzględniono filmy i seriale. Jeden serial zdominował zestawienie. Jest to "Lucyfer" - na platformie pojawiły się nowe odcinki serialu, czyli druga odsłona 5. sezonu. W ostatnim czasie bibliotekę Netflixa zasiliły też nowości. Co jeszcze Polacy chętnie oglądają na platformie? Sprawdziliśmy.

Zobacz także:  "Lucyfer", sezon 6 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie szósty sezon? [DATA]

Co jest popularne na Netflixie? Jeden serial zdominował zestawienie [TOP 10]

Netflix dzieli się listą TOP 10 produkcji na platformie, by pomóc niezdecydowanym użytkownikom w wyborze odpowiedniego dla siebie filmu lub serialu. Obecnie serial "Lucyfer" nie ma sobie równych. Jest to produkcja, która cieszy się w Polsce ogromną popularnością - nic dziwnego, że premiera drugiej części 5. sezonu spotkała się z tak dużym zainteresowaniem. 

Drugie miejsce na podium znajduje nowość, czyli serial "Łasuch", kierowany nie tylko do młodszych widzów. Co więcej, serial jest chwalony przez krytyków i już teraz mianuje się go jednym z najlepszych seriali Netflixa ostatnich lat. Jest to opowieść o losach niezwykłego chłopca, który jest w połowie człowiekiem, a w połowie jeleniem. Udaje się on w niebezpieczną podróż.

Podium zamyka "Legion samobójców", czyli film z 2016 roku, który zasilił bibliotekę Netflixa. W produkcji występuje plejada gwiazd: Margot Robbie, Will Smith, Jared Leto czy Viola Davis. Jeśli chodzi o nowości, to w zestawieniu TOP 10 filmów i seriali Netflixa można znaleźć jeszcze takie tytuły jak: "Xtermo", "Odnajdę cię" czy "Policja i rasizm".

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

Zobacz także: 5 najlepszych filmów Netflixa. Te produkcje trzeba obejrzeć

RadioZET.pl/