Zamknij

Co obejrzeć w telewizji w piątek 25 września? Podpowiadamy

24.09.2020 19:02
Harry Potter, Harry Potter i Czara Ognia
fot. Everett Collection/East News

Co obejrzeć w telewizji? Co zobaczyć w telewizji dziś wieczorem? – to częste pytania, które mogą paść dziś w wielu domach. Postanowiliśmy pomóc telewidzom i podsunąć kilka ciekawych propozycji na piątek 25 września.

Telewizyjna ramówka nie ma przed nami tajemnic, dlatego postanowiliśmy podzielić się z Wami tą "wiedzą tajemną" i podpowiedzieć, które filmy z dzisiejszego repertuaru wybrać.

Co obejrzeć w telewizji? Podpowiadamy.

Piątek w telewizyjnej ramówce przeznaczony jest przede wszystkim dla fanów fantasy. W piątek wieczorem będzie można zobaczyć kolejne części hitowych serii filmowych, skierowanych do dużego i małego widza. Co warto włączyć?

„Harry Potter i Czara Ognia”, TVN, 20.00

4. część cyklu, opowiadającego o młodocianym czarodzieju, który musi walczyć z potężnym czarnoksiężnikiem, który zabił jego rodziców. 

W 4. odsłonie Harry weźmie udział w Turnieju Trójmagicznym, podczas którego będzie musiał zmierzyć się ze smokiem, a także groźnymi stworzeniami, żyjącymi na dnie jeziora w pobliżu Hogwartu. Na koniec czeka go misja niemal niemożliwa, która doprowadzi do dramatycznych zdarzeń i postępującego mroku w dalszych odcinkach serii. 

„Furia”, TV Puls, 21.00

Film wojenny w reżyserii Davida Ayera w gwiazdorskiej obsadzie. Brad Pitt, Shia LaBeouf, czy Logan Lerman tworzą zgraną grupę żołnierzy, poruszających się po froncie w czołgu, pieszczotliwie nazwanym „Furia”. Obraz przygląda się horrorowi wojny z perspektywy przyjaźni mężczyzn w różnym wieku i na różnym etapie życia, którzy jednak muszą nauczyć się współpracować w najtrudniejszych warunkach. Przejmujący obraz wojennej rzeczywistości.

„Hobbit: Pustkowie Smauga”, TVP1, 21.00

Druga część trylogii Petera Jacksona, opartej na książce: „Hobbit, czyli tam i z powrotem” J.R.R Tolkiena. W tym odcinku słynnej opowieści waleczna drużyna spotka smoka Smauga i będzie musiała go przechytrzyć, aby zdobyć to, po co ekipa wyruszyła w pierwszym miejscu. Sceny rozmów ze Smaugiem (doskonały Benedict Cumberbatch) wynagradzają nudnawe przygody bohaterów do tego momentu opowieści.

Piątkowa ramówka telewizyjna: co poza tym można zobaczyć?

Do wyboru mamy także: polską komedię „Sztos” (Stopklatka TV, 20.00), amerykańską komedię „Ja Cię kocham, a ty z nim” (TVN7, 21.00), film akcji „Niezniszczalni 3” (Polsat Film, 21.00), czy science-fiction „Terminator: Mroczne Przeznaczenie” (Canal + Family, 21.25).

Czytaj także: 36. Warszawski Festiwal Filmowy: znamy program festiwalu. Ponad 170 filmów z całego świata