Zamknij

Co obejrzeć w telewizji w weekend? Sprawdziliśmy ramówkę na 26-27 września

25.09.2020 15:02
Bad Boys for life, Will SMith, martin Lawrence
fot. Sony Pictures Entertainment - 2./Collection Christophel/East News

Co obejrzeć w telewizji w weekend 26-27 września? Specjalnie dla Was wybraliśmy najciekawsze produkcje. Kiedy zasiąść przed telewizorem i włączyć ciekawy film? My już wiemy i chętnie dzielimy się tymi informacjami.

"Co obejrzeć w telewizji" – to częste pytanie w polskich domach w sobotę wieczorem. Mamy ochotę na niezobowiązującą rozrywkę, bądź poważne dramaty. A ramówka telewizyjna nie zachęca do niczego konkretnego. Nie z nami. Ramówka telewizyjna nie ma przed nami tajemnic, dlatego podpowiadamy Wam co obejrzeć w telewizji w weekend 26-27 września.

Co obejrzeć w sobotę 26 września?

Co obejrzeć w telewizji w sobotę 26 września? Sprawdziliśmy. Wybraliśmy dla Was kilka ciekawych propozycji.

„Lady M”, TVP Kultura, 20.00

„Lady M” to wariacja na temat historii Lady Macbeth z doskonałą rolą młodej Florence Pugh, która w kolejnych latach zaskarbiła sobie przychylność widzów i krytyków rolami w takich filmach, jak „Midsommar”, czy „Małe Kobietki”. „Lady M” przygląda się życiu głównej bohaterki, która próbuje oswobodzić się ze swojego pełnego ograniczeń życia i przejąć kontrolę nad własnym losem.

"Kac Vegas 3", TVN, 20.00

Finałowa część przygód grupy przyjaciół, którzy zabalowali w Las Vegas. Trzecia odsłona zaczyna zmierzać w stronę dramatu z komediowymi wstawkami, aniżeli pełnoprawnej komedii z żartami, które bawią do rozpuku, ale jako zwieńczenie drogi bohaterów sprawdza się całkiem dobrze.

"Tomb Raider", TVP1 21.30

Alicia Vikander w nowej odsłonie serii „Lara Croft – Tomb Raider”. Jest to nowa adaptacja serii gier komputerowych opowiadających o słynnej pani archeolog, zwanej czasem „kobiecym Indianą Jonesem”. W nowym filmie Lara wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu informacji o zaginionym ojcu, pryz okazji natrafiając na groźny przemytniczy biznes. Kobieta musi powstrzymać przestępców, zanim będzie za późno.

Co obejrzeć w sobotę 26 września w telewizji - pozostałe propozycje

Wśród innych wartych wynotowania filmów w ramówce telewizyjnej można znaleźć: remake filmu science-fiction „RoboCop” (TV Puls, 20.00), adaptację powieści Dana Browna „Inferno” (AXN, 20.00), klasyczną komedię „Miś” (Kino Polska, 20.00), czy polski dramat „Supernova” (Canal+, 20.30). 

Co obejrzeć w telewizji niedzielę 27 września?

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę 27 września? Sprawdziliśmy. Wybraliśmy dla Was kilka najciekawszych pozycji niedzielnej ramówki.

„Pretty Woman”, TV Puls 20.00

Klasyczna komedia romantyczna z Julią Roberts i Richardem Geerem. Film znany i lubiany, idealny na niedzielny wieczór. Gdy bohater Geere’a przypadkiem zatrzymuje się na ulicy, gdzie pracuje „kobieta lekkich obyczajów”, nie spodziewa się nawet, że bohaterka Roberts tak bardzo odmieni jego życie. Współczesna wariacja na temat bajki o „Kopciuszku” z serią niezapomnianych, klasycznych już scen. Jeśli ktoś nie zna - warto. Jeśli zna - czemu sobie nie powtórzyć?

„Rozumiemy się bez słów”, TVP Kultura 20.05

Urokliwa opowieść dla całej rodziny. Młoda dziewczyna o pięknym głosie pomaga w gospodarstwie swoich głuchoniemych rodziców, marząc przy okazji o karierze wokalnej. Gdy zbliża się wielki konkurs muzyczny, bohaterka decyduje się wziąć w nim udział, nic nie mówiąc rodzinie. Jak zareagują? Wzruszająca, przyjemna opowieść.

„Bad Boys for LIfe”, HBO 20.10

Kontynuacja słynnego duetu filmów Michaela Baya z Wille Smithem i Martinem Lawrencem w rolach głównych. W nowej odsłonie obaj panowie po raz kolejny muszą powstrzymać groźnych bandziorów, tym razem mając jednak do pomocy grupę samodzielnie wyszkolonych podwładnych. Kolejna rozpędzona przygoda z udziałem dwóch nieokiełznanych agentów.

Co obejrzeć w niedzielę 27 września w telewizji - pozostałe propozycje

Thriller „Dar” (TVP2, 20.00), nowe odcinki seriali „Ludzie i bogowie” (TVP1 20.15), czy „Usta Usta” (TVN, 21.30), thriller akcji ze Scarlett Johansson „Lucy” (TVN7, 20.00), horror „The Boy”, bądź klasyczny już „Dzień Niepodległości” (Polsat Film, 21.00).

Czytaj także: 36. Warszawski Festiwal Filmowy: znamy program festiwalu. Ponad 170 filmów z całego świata